Сара Джанет Маас

Сара Джанет Маас

Сара Дж. Маас, відома американська письменниця, увійшла в літературний світ із захоплюючими творами у жанрі фентезі. Вона з’явилася на світло 5 березня 1986 року у Нью-Йорку. Здобувши освіту у Гамільтонському коледжі на спеціалізації “письменницька майстерність” у 2008 році, Сара розпочала свій шлях до слави, який згодом перетягнув її в теплі обійми Каліфорнії.

Талант письменниці проявився рано – у 16 років вона написала перші розділи книги, яка згодом отримала назву “Трон зі скла” (Throne of Glass). Її ранні твори, опубліковані в інтернеті, викликали бурхливий відгук серед читацької аудиторії, що стало потужним стимулом для Сари. В результаті, у 2012 році вона представила читачам свою першу друковану книгу. Опублікування цього роману заклало міцний фундамент для її блискучої кар’єри як авторки бестселерів.

Сара Джанет Маас , пишет в жанрах: Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі, Фентезі, Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Книги для підлітків.

Ее произведения:

Двір срібного полум’я ; – це захоплююча історія з серії “Двір шипів і троянд”, де головною героїнею стає Неста Арчерон. Неста – сильна й волелюбна, але її перетворення на фейрі примусово змінило не лише її життя, але й весь внутрішній світ. Вона бореться з внутрішніми демонами, жахами війни та відчуттям самотності.

Корона опівночі ; – є захоплюючим продовженням серії “Трон зі скла”. Ця книга розповідає історію Селени Сардотієн – вбивці, яка виграла жорстокі змагання і стала королівською оборонницею. Але життя асасина ніколи не буває легким, особливо коли в серці розгорається боротьба між почуттями та обов’язком.

Корона опівночі. Книга 2 ; – це захоплива фантастична книга, що продовжує історію світу Ерілей та її героїв. Як і в попередній книзі, авторка Сара Маас чудово передала атмосферу у всіх сценах, розкриваючи характери персонажів, їхні почуття і переживання.

Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця ; – це захоплюючий роман, який занурює читача в зачарований світ фентезі, де межі між людьми, ангелами, демонами та іншими містичними істотами зникають. Це перша книга в серії “Місто Півмісяця”, яка поєднує елементи фентезі, детективу, інтриги та романтики.

Трон зі скла ; – захоплююча книга від талановитої письменниці Сари Маас, яка розповідає нам про найбезстрашнішу з усіх асасинок на ім’я Адарлена. Всього вісімнадцять років, а вона вже здатна на неймовірні вчинки. Селена – видатна вбивця, з якою не можна зіткнутися легковажно. Вона вижила в небезпечних соляних копальнях, де тяжко працювала, і втече з місця, з якого ще нікому не вдавалося вибратися живим.

Двір холоду і зоряного сяйва ; – захоплюючий та динамічний роман Сари Маас, який занурює читача в світ фантастичної пригоди та магії. Це частина популярної серії книг про світ Феїв, в якому історія розповідає про силу любові, долю та вірність, а також про змагання між світлом та темрявою.

Двір мороку і гніву ; – є продовженням серії, в якій розповідається про народ фейрі. Головна героїня зіткнеться з значно серйознішими випробуваннями, ніж було до цього, а тому вам буде цікаво дізнатися, чим все закінчиться.

Двір крил і руїн ; – Дівчина знову має вирішити, кому довіряти, і шукати спільників у найменш очікуваних місцях. Та, здається, зрадники повсюди, і Фейрі не раз доведеться вдаватися до магії і потрапляти в пастки. Адже незабаром дві армії зіткнуться в кривавій, нерівній боротьбі за владу…

Двір шипів і троянд ; – Серія книжок у жанрі фентезі американської письменниці Сари Маас полоскоче нерви кожному читачу. «Двір шипів і троянд» – так називається вся серія та перша книга з неї.

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук