Богдана Малкіна

Богдана Малкіна

Богдана Малкіна , пишет в жанрах: Жіночий роман, Молодіжна проза, Короткий любовний роман, Сучасний любовний роман.

Ее произведения:

Наказати серцю ; – це захоплююча молодіжна проза, що розповідає історію, сповнену пристрасті, болю і надії. Головна героїня, молода дівчина, переживає складний період свого життя. Ярослав, хлопець, якого вона колись кохала всім серцем, забрав її почуття і жорстоко розтоптав їх. Вона думала, що їхні шляхи більше ніколи не перетнуться, але життя вносить свої корективи.

Даринчин Армагеддон ; – це неймовірно дотепна книга, що розповідає про навіжене перше кохання між головною героїнею, Дариною, та чоловіком, який її батько вважає непристойним для неї через різницю віку.

Лист до мажора ; – це вибух почуттів, що зароджуються в серці вчителя та студентки, надзвичайний роман, в якому зіткнення різниці у віці та заборонених почуттів приводить до найсильніших емоцій.

Парі на мою гордість ; – це захоплива історія, яка розповідає про шлях від ненависті до кохання, який перетинає горизонти сильних почуттів. У цій книзі головна героїня – незалежна, рішуча і незаймана жінка, яка знає, чого хоче від життя.

Вільна ; – це історія про волю і самопізнання, про здатність до самопожертви та любов. Головна героїня, Олена, – молода дівчина, яка мріє про визволення від соціальних норм та стереотипів, від безхатька та незадоволення життям. Вона вирішує зробити радикальні кроки для досягнення своєї мети – стати вільною. Але чи готова вона до цього?

Рятівник для міс Катастрофи ; – це пронизлива історія про двох молодих людей, які знаходять одне одного під час життєвої кризи та важких часів. Автори Богдан Малкін та Дарина Соль створили неймовірний роман, де герої змушені стикнутися зі своїми найглибшими страхами та знайти сили, щоб перетнути межу між відчаєм та надією.

Світі. Цукерочка для співака ; – Це було схоже на казку, яка раптово стала реальністю. Алекс, відомий співак, обирає її з усіх. Але казка має свої складності: в останній момент він відміняє побачення, зіславшись на участь у таємничому проекті. Замість зустрічі зараз, Алекс обіцяє побачення через місяць. Для Світі це час мрій і очікувань, але водночас і невизначеності та тривоги.

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук