«Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гел Елрод Менеджмент і кадри
«Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гел Елрод
0280
«Іди туди, де страшно. І матимеш те, про що мрієш» Джим Ловлесс Мотивація
«Іди туди, де страшно. І матимеш те, про що мрієш» Джим Ловлесс
0413
«Мета. Процес безперервного вдосконалення» Еліягу Ґолдратт , Джефф Кокс Менеджмент і кадри
«Мета. Процес безперервного вдосконалення» Еліягу Ґолдратт , Джефф Кокс
084
«Анатомія Воїна: Дух, Шлях, Сила» Андрій Зелінський Психологія
«Анатомія Воїна: Дух, Шлях, Сила» Андрій Зелінський
0152
«Зціли своє тіло та полюби його» Луіза Л. Хей Бестселери
«Зціли своє тіло та полюби його» Луіза Л. Хей
1992
«Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок» Шеррі Аргов Бестселери
«Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок» Шеррі Аргов
01.5к.
«Особисті кордони. Керівництво зі спокійного життя без травм і комплексів» Недра Ґловер Тавваб Мотивація
«Особисті кордони. Керівництво зі спокійного життя без травм і комплексів» Недра Ґловер Тавваб
0580
«Дівчина-вогонь» Кара Елвілл Лейба Мотивація
«Дівчина-вогонь» Кара Елвілл Лейба
01.5к.
«Секрети мотивації» Уоллес Уоттлз Мотивація
«Секрети мотивації» Уоллес Уоттлз
0216
«Думай і збагачуйся» Наполеон Гілл Особисті фінанси
«Думай і збагачуйся» Наполеон Гілл
0262

Бізнес-література не лише про бізнес

Якщо згадуючи книжки про бізнес, ви думаєте, що читати їх потрібно лише тим, хто вже займається власною справою, тому й повинен знати різні нюанси і особливості ведення бізнесу, то це не так. Тут все значно цікавіше і багатогранніше, ба більше, така література розрахована на широке коло читачів, яких цікавить і реклама, і менеджмент, і психологія і філософія, і ще багато чого.

Наприклад, є література бізнес-планування, у якій читач може знайти практичні і дієві рекомендації щодо того, як правильно розподіляти час і сили, про що потурбуватись у першу чергу, як взагалі спланувати (скласти бізнес-план) всі процеси у роботі того чи іншого бізнесу (великого чи маленького), щоб отримати хороший результат.

Приклади успішних бізнесменів можуть стати натхненням для людини, яка тільки починає свою справу і стикається з проблемами, від кількості яких опускаються руки. Дехто з авторів зумів побудувати успішний ресторанний бізнес, тож він знає чимало професійних секретів, які комусь можуть дуже допомогти. А якщо мова йде, наприклад, про готельний бізнес, то там теж є свої нюанси, розповісти про які може тільки той, хто вже пройшов шлях від самого початку.

Бізнес-книги не тільки для професіоналів

Звісно, читати книги для розвитку бізнесу корисно всім, хто займається бізнесом, але особливо важливе значення вони мають для початківців. Чим більше знань вони отримають перед початком роботи над якимось проектом чи власною справою, тим більше шансів на успіх.

А от найкращі книжки з реклами розкажуть про те, як найкраще просувати той чи інший товар, як зробити його популярним, як впливати на покупців. Мотивація – це теж важлива складова успіху, тож кращі автори у своїх роботах приділяють увагу і цій темі.

Книжки на тему управління персоналом – ще одна категорія бізнес-літератури, яка входить в топ популярних і цікавих. Без людей не буде й справи, тому будь-якому бізнесменові потрібно знати, як спілкуватись з персоналом і як ним керувати, щоб атмосфера в колективі сприяла успіху, а не заважала йому.

Навіть якщо ви не збираєтесь ставати бізнесменом, все одно може бути цікаво книги про бізнес українською читати онлайн, бо це розширює горизонти, додає знань про щось нове і пояснює ті моменти, які були незрозумілими чи викликали питання.

А от якщо вам у реальному житті ця тема актуальна, то тоді вже точно варто скачати книги про бізнес українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон і читати їх, коли є вільна хвилинка і хочеться отримати відповіді на свої питання.