«Двір холоду і зоряного сяйва» Сара Маас

«Двір холоду і зоряного сяйва» Сара МаасНазва: Двір холоду і зоряного сяйва
Автор: Сара Джанет Маас ;
Рік: 2022
Кількість сторінок: 256
ISBN 978-966-982-945-0

Жанри: Фентезі, Сучасна проза

Купити

Про книгу

“Двір холоду і зоряного сяйва” – захоплюючий та динамічний роман Сари Маас, який занурює читача в світ фантастичної пригоди та магії. Це частина популярної серії книг про світ Феїв, в якому історія розповідає про силу любові, долю та вірність, а також про змагання між світлом та темрявою.

Головна героїня, Фейра, – колишня полювачка, яка стала Верховною Владичицею Північного Двору. Разом зі своїм коханим Рисандом вона пробуджує нову силу та надію у серцях своїх союзників та підданих, відновлюючи порядок та мир у своєму королівстві. Однак, не всі згодні з її правлінням, і Фейра доведеться протистояти численним ворогам.

У книзі також розкриваються долі інших персонажів, серед яких Кассіан, Азріель та Мор, які є близькими друзями та захисниками Фейри. Вони разом проходять крізь битви та випробування, зміцнюючи свою віру одне в одного та розвиваючи свої власні сили.

Особливістю цього твору є його глибока символіка та різноманітність образів. У романі відображено конфлікт між світлом та темрявою, а також зображено різні аспекти любові та стосунків між персонажами. Фейра стає символом сили, відваги та непереможності, демонструючи читачам, що навіть у найтемніші часи можна знайти надію та силу для перемоги.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Двір холоду і зоряного сяйва» Сара Маас

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук