«Крадій зоряного пилу» Челсі Абдулла Книги для підлітків
«Крадій зоряного пилу» Челсі Абдулла
0156
«Відблиск» Рейвен Кеннеди Фентезі
«Відблиск» Рейвен Кеннеди
0171
«Балада про співочих пташок і змій» Сюзанна Коллінз Фентезі
«Балада про співочих пташок і змій» Сюзанна Коллінз
0101
« Знищ мене. Книга 1» Тагере Мафі Фентезі
« Знищ мене. Книга 1» Тагере Мафі
0137
«Долорес Клейборн» Стівен Кінг Пригоди
«Долорес Клейборн» Стівен Кінг
0143
«Розгадай мене. Книга 2» Таґере Мафі Книги для підлітків
«Розгадай мене. Книга 2» Таґере Мафі
0357
«Корона опівночі» Сара Джанет Маас Книги для підлітків
«Корона опівночі» Сара Джанет Маас
0202
«Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця» Сара Маас Детективне фентезі
«Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця» Сара Маас
0365
«Як (не) вийти заміж за дракона. Академія Торенвес» Марго Вольська Любовне фентезі
«Як (не) вийти заміж за дракона. Академія Торенвес» Марго Вольська
0180
«Хазяйка таверни, або Заміж за Темного» Марго Вольська Любовне фентезі
«Хазяйка таверни, або Заміж за Темного» Марго Вольська
0203

Книги фентезі – чарівний світ у твоїх руках

Бажаєте відволіктись від одноманітних буднів і зануритись у дивовижний світ, де люди можуть літати, тварини – розмовляти, чудеса – траплятись, а маги, феї та інші дивовижні істоти – існувати насправді? Якщо так, тоді варто читати фентезі онлайн українською мовою прямо на цьому сайті, оскільки тут вже зібрана колекція творів, які варті уваги.

Фентезі іноді плутають з фантастикою, і певно, причина у тому, що воно є її піджанром, але існує одна відмінність, яка має суттєве значення. Що б це не було, новинки фентезі чи вже відомі твори, але в них завжди присутні магія та надприродні явища. Як українське фентезі, так і зарубіжне розповідають про події, що відбуваються у вигаданих світах. Хоча іноді місцем дії може бути звичайна реальність, але чари в ній також будуть діяти. Цей жанр дуже любить молодь, тому серед представлених творів є найкращі книги фентезі для підлітків, але й серед дорослих є чимало його прихильників.

Фентезі: Література, яка завжди тебе зможе відволікти від життєвих проблем

Перш ніж шукати серед новинок фентезі книги, які варто прочитати, варто було б згадати деяких класиків української літератури, у творах яких, як не дивно, є елементи цього дивовижного жанру. А витоки їх лежать у міфології і язичницьких віруваннях, які були актуальними для українців 100-200 років тому.

Окрім того, що на нашому ресурсі можна читати книжки різних авторів, є можливість ще й слухати аудіокниги жанру фентезі. Це особливо зручно під час подорожей або піших прогулянок, а для когось із дорослих аудіозапис улюбленого твору може стати своєрідною «казкою на ніч» чи «колисковою», під які добре засинати.

Також можна скачати книги фентезі українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон і читати їх у зручний час і в будь-якому місці, де пристрій буде під рукою. У нас ви знайдете і топ книг фентезі, які вважаються найпопулярнішими, і нові твори, і класику, а для когось, можливо, цей жанр відкриється по-новому і стане улюбленим.