«Химерниця» Олена Печорна Сучасна українська література
«Химерниця» Олена Печорна
03
«Тисяча і одне життя» Ліра Куміра Фентезі
«Тисяча і одне життя» Ліра Куміра
01
«Хронiки Нарнії. Повна історія чарівного світу» Клайв Льюїс Героїчне фентезі
«Хронiки Нарнії. Повна історія чарівного світу» Клайв Льюїс
03
«Її» Сергій Мисько Жахи і Містика
«Її» Сергій Мисько
04
«Зозулята зими» Дара Корній, Тала Владмирова Сучасна українська література
«Зозулята зими» Дара Корній, Тала Владмирова
04
«Прокляття Голдріна» Ігора Вінн Фентезі
«Прокляття Голдріна» Ігора Вінн
01
«Непокірний трофей» Олена Гуйда, Оксана Северная Любовне фентезі
«Непокірний трофей» Олена Гуйда, Оксана Северная
01
«Характерник» Дмитро Чорнота Історичні любовні романи
«Характерник» Дмитро Чорнота
01
«Бездоганна наречена, або Страшний сон проректора» Ольга Обська Любовне фентезі
«Бездоганна наречена, або Страшний сон проректора» Ольга Обська
01
«Мені потрібна дружина Що значить, ви подумаєте» Ольга Обська Любовне фентезі
«Мені потрібна дружина! Що значить, ви подумаєте?!» Ольга Обська
01

Книги фентезі – чарівний світ у твоїх руках

Бажаєте відволіктись від одноманітних буднів і зануритись у дивовижний світ, де люди можуть літати, тварини – розмовляти, чудеса – траплятись, а маги, феї та інші дивовижні істоти – існувати насправді? Якщо так, тоді варто читати фентезі онлайн українською мовою прямо на цьому сайті, оскільки тут вже зібрана колекція творів, які варті уваги.

Фентезі іноді плутають з фантастикою, і певно, причина у тому, що воно є її піджанром, але існує одна відмінність, яка має суттєве значення. Що б це не було, новинки фентезі чи вже відомі твори, але в них завжди присутні магія та надприродні явища. Як українське фентезі, так і зарубіжне розповідають про події, що відбуваються у вигаданих світах. Хоча іноді місцем дії може бути звичайна реальність, але чари в ній також будуть діяти. Цей жанр дуже любить молодь, тому серед представлених творів є найкращі книги фентезі для підлітків, але й серед дорослих є чимало його прихильників.

Фентезі: Література, яка завжди тебе зможе відволікти від життєвих проблем

Перш ніж шукати серед новинок фентезі книги, які варто прочитати, варто було б згадати деяких класиків української літератури, у творах яких, як не дивно, є елементи цього дивовижного жанру. А витоки їх лежать у міфології і язичницьких віруваннях, які були актуальними для українців 100-200 років тому.

Окрім того, що на нашому ресурсі можна читати книжки різних авторів, є можливість ще й слухати аудіокниги жанру фентезі. Це особливо зручно під час подорожей або піших прогулянок, а для когось із дорослих аудіозапис улюбленого твору може стати своєрідною «казкою на ніч» чи «колисковою», під які добре засинати.

Також можна скачати книги фентезі українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон і читати їх у зручний час і в будь-якому місці, де пристрій буде під рукою. У нас ви знайдете і топ книг фентезі, які вважаються найпопулярнішими, і нові твори, і класику, а для когось, можливо, цей жанр відкриється по-новому і стане улюбленим.