«Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця» Сара Маас

«Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця» Сара МаасНазва: Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця
Автор: Сара Джанет Маас ;
Рік: 2023
ISBN: 9786177914555
Кількість сторінок: 880
Жанри: Зарубіжне фентезі, Фентезі, Любовне фентезі, Детективне фентезі

Про книгу

“Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця” від Сари Маас – це захоплюючий роман, який занурює читача в зачарований світ фентезі, де межі між людьми, ангелами, демонами та іншими містичними істотами зникають. Це перша книга в серії “Місто Півмісяця”, яка поєднує елементи фентезі, детективу, інтриги та романтики.

Головна героїня, Брайс Квінлан, є напівфеєю, напівлюдиною, і живе у Місті Півмісяця, фантастичному місці, де кожен день сповнений магії та небезпеки. Її життя перевертається, коли вона стає свідком вбивства своєї найкращої подруги. Вона не вірить, що вбивця вже покараний, і відчуває, що за цією трагедією криється глибша таємниця.

Під час небезпечного пошуку правди Брайс зустрічає загадкового Ганта, який представляє одну з найпотужніших рас у місті. Вони об’єднують зусилля, щоб розкрити темні загадки, які ведуть їх вглиб складних і небезпечних інтриг Міста Півмісяця.

Ця книга – це справжній витвір мистецтва, який переплітається емоціями, магією та пригодами. Вона розповідає про міць дружби, про силу волі та про непереможну сміливість, необхідну для того, щоб зіткнутися з найтемнішими куточками власного світу. “Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця” гарантовано захопить увагу та подарує незабутні емоції кожному, хто зануриться у цей чарівний світ.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця» Сара Маас у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця» Сара Маас

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук