«Тев’є-молочар» Шолом-Алейхем Бестселери
«Тев’є-молочар» Шолом-Алейхем
0133
«Скляний равлик» Милорад Павич Зарубіжна класика
«Скляний равлик» Милорад Павич
097
«Я - бiгун!» Гела Думбадзе Сучасна зарубіжна література
«Я – бiгун!» Гела Думбадзе
084
«Нічого особливого. Оповідки на добраніч» Катрін Ніколай Сучасна зарубіжна література
«Нічого особливого. Оповідки на добраніч» Катрін Ніколай
0132
«Лихі люди (товариші)» Панас Мирний Що почитати
«Лихі люди (товариші)» Панас Мирний
0131
«Шестикрилець» Катря Гриневичева Список шкільної літератури 11 клас
«Шестикрилець» Катря Гриневичева
0136
«Кармелюк» Михайло Старицький Історична література
«Кармелюк» Михайло Старицький
0120
«Сагайдачний» Андрій Чайковський Історична література
«Сагайдачний» Андрій Чайковський
097
«Гаррi Поттер i фiлософський камiнь» Джоан Роулінг Книги для підлітків
«Гаррi Поттер i фiлософський камiнь» Джоан Роулінг
01.3к.
«Собака Баскервілів» Артур Конан Дойл Список шкільної літератури 7 клас
«Собака Баскервілів» Артур Конан Дойл
0488

Домашня віртуальна бібліотека з великою кількістю шкільних підручників – помічник у навчанні

Навчання у школі – процес тривалий і не завжди легкий. Окрім вивчення різних наук шкільне навчання має забезпечувати ще й культурний розвиток. І саме йому сприяють уроки літератури. Зазвичай шкільна література має бути в бібліотеці навчального закладу або в окремій дитячій бібліотеці, але на всіх друкованих книжок може не вистачити. І як же тоді виконати домашнє завдання?

На щастя, тепер можна читати онлайн шкільні підручники України, тож навіть не доведеться нікуди ходити. Це зручно не лише тоді, коли діти навчаються очно, а уроки вчать вдома, а й у випадках, коли весь навчальний процес відбувається в режимі онлайн. Велике полегшення у тому, що більше не потрібно шкільні книжки носити за спиною у портфелі чи рюкзаку, та й взагалі вони не займають місця, бо існують в електронному форматі.

Шкільні підручники: книжковий супровід шкільного життя

Сайт books2you.com.ua шкільні підручники надає у вільному доступі, а це означає, що батькам і школярам не потрібно більше витрачати час на пошуки потрібної літератури, бо шкільні книги вже є тут. Наприклад, книжки, розраховані на 5 клас, є і українських письменників, і зарубіжних. А якщо говорити про 6 клас, то до списку літератури тут входять і казки, і веселі пригодницькі історії для домашнього читання, і твори не розважального характеру, а більш серйозні.

До літератури, розрахованої на 7 клас, додаються вже твори, які вважаються класикою, і теми в них піднімаються серйозніші. У 8 клас школярі після літніх канікул приходять вже значно дорослішими, і це зростання не лише фізичне, а й моральне. Тепер вони здатні сприймати твори з філософським підтекстом, розмірковувати на важливі теми і формувати світогляд.

Що ж читає 9 клас? Наприклад, поезію українських поетів-класиків. Та якщо у молодших класах вірші вивчались легенькі і короткі, то тепер це твори складні і дорослі, з глибоким змістом, написані на болючі і важкі теми не лише для самого автора, а й для всього народу. І 10 клас так само продовжує знайомити підлітків з літературною класикою як українською, так і світовою.

Прощання з дитинством, завершення школи, думки про доросле життя – усе це «приховує» в собі 11 клас, у якому вчителі бачать перед собою вже не тих бешкетливих дітлахів, а фактично дорослих і самостійних людей, які здатні й самі вирішувати, яку літературу їм читати. Хоча шкільну програму при цьому ніхто не відміняє, як і обов’язок учнів її дотримуватись.

Для вашої зручності наш сайт дає можливість скачати шкільні підручники українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон або на інший зручний пристрій, щоб завжди знати, де їх знайти і мати змогу швидко відкрити і почати читати.