«Дари волхвів» О. Генрі Зарубіжна класика
«Дари волхвів» О. Генрі
04
«Блакитна дитина» Анатолій Дімаров Українська класика
«Блакитна дитина» Анатолій Дімаров
03
«Синій птах» Моріс Метерлінк Безкоштовні книги
«Синій птах» Моріс Метерлінк
07
«Тореадори з Васюківки (2004)» Всеволод Нестайко Безкоштовні книги
«Тореадори з Васюківки (2004)» Всеволод Нестайко
011
«Катерина» Тарас Шевченко Безкоштовні книги
«Катерина» Тарас Шевченко
06
«Маленький принц» Антуан де Сент-Екзюпері Безкоштовні книги
«Маленький принц» Антуан де Сент-Екзюпері
07
«Джури козака Швайки» Володимир Рутківський Безкоштовні книги
«Джури козака Швайки» Володимир Рутківський
09
«Євшан-зілля» Микола Вороний Безкоштовні книги
«Євшан-зілля» Микола Вороний
07
«Не бував ти у наших краях!» Павло Тичина Безкоштовні книги
«Не бував ти у наших краях!» Павло Тичина
03
«Конрад, або Дитина з бляшанки» Крістіна Нестлінґер Безкоштовні книги
«Конрад, або Дитина з бляшанки» Крістіна Нестлінґер
08

Домашня віртуальна бібліотека з великою кількістю шкільних підручників – помічник у навчанні

Навчання у школі – процес тривалий і не завжди легкий. Окрім вивчення різних наук шкільне навчання має забезпечувати ще й культурний розвиток. І саме йому сприяють уроки літератури. Зазвичай шкільна література має бути в бібліотеці навчального закладу або в окремій дитячій бібліотеці, але на всіх друкованих книжок може не вистачити. І як же тоді виконати домашнє завдання?

На щастя, тепер можна читати онлайн шкільні підручники України, тож навіть не доведеться нікуди ходити. Це зручно не лише тоді, коли діти навчаються очно, а уроки вчать вдома, а й у випадках, коли весь навчальний процес відбувається в режимі онлайн. Велике полегшення у тому, що більше не потрібно шкільні книжки носити за спиною у портфелі чи рюкзаку, та й взагалі вони не займають місця, бо існують в електронному форматі.

Шкільні підручники: книжковий супровід шкільного життя

Сайт books2you.com.ua шкільні підручники надає у вільному доступі, а це означає, що батькам і школярам не потрібно більше витрачати час на пошуки потрібної літератури, бо шкільні книги вже є тут. Наприклад, книжки, розраховані на 5 клас, є і українських письменників, і зарубіжних. А якщо говорити про 6 клас, то до списку літератури тут входять і казки, і веселі пригодницькі історії для домашнього читання, і твори не розважального характеру, а більш серйозні.

До літератури, розрахованої на 7 клас, додаються вже твори, які вважаються класикою, і теми в них піднімаються серйозніші. У 8 клас школярі після літніх канікул приходять вже значно дорослішими, і це зростання не лише фізичне, а й моральне. Тепер вони здатні сприймати твори з філософським підтекстом, розмірковувати на важливі теми і формувати світогляд.

Що ж читає 9 клас? Наприклад, поезію українських поетів-класиків. Та якщо у молодших класах вірші вивчались легенькі і короткі, то тепер це твори складні і дорослі, з глибоким змістом, написані на болючі і важкі теми не лише для самого автора, а й для всього народу. І 10 клас так само продовжує знайомити підлітків з літературною класикою як українською, так і світовою.

Прощання з дитинством, завершення школи, думки про доросле життя – усе це «приховує» в собі 11 клас, у якому вчителі бачать перед собою вже не тих бешкетливих дітлахів, а фактично дорослих і самостійних людей, які здатні й самі вирішувати, яку літературу їм читати. Хоча шкільну програму при цьому ніхто не відміняє, як і обов’язок учнів її дотримуватись.

Для вашої зручності наш сайт дає можливість скачати шкільні підручники українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон або на інший зручний пристрій, щоб завжди знати, де їх знайти і мати змогу швидко відкрити і почати читати.