Віта Кросс

Віта Кросс

Віта Кросс пишет в жанрах: Сучасна проза, Любовні романи, Короткий любовний роман, Жіночий роман, Молодіжна проза, Детектив, Молодіжна проза.

Ее произведения:

1. Куплю тебе ; – це гостросюжетний любовний роман, що розкриває тему владних стосунків та особистого вибору у складних життєвих обставинах. Історія занурює читача у долю молодої дівчини, яка стикається з жорстокістю і байдужістю близьких людей, але знаходить сили вистояти та вирішити свою долю самостійно.

2. Батько мого хлопця ; – це захоплюючий роман, що розповідає про складні та відверті стосунки, які розвиваються між жінкою та значно старшим чоловіком, батьком її хлопця, який виявляється справжнім чарівним засранцем.

3. Червона Шапочка для Волкова ; – це захоплюючий роман, що розповідає про складні та відверті стосунки, які розвиваються між жінкою та значно старшим чоловіком, батьком її хлопця, який виявляється справжнім чарівним засранцем.

4. Невірний чоловік. Я тобі не пробачу ; – це глибокий погляд у серцеві рани жінки, котра вірила, довіряла, кохала, але стала жертвою зради. Віта Кросс досліджує нестійке поле стосунків, в якому домінують страсть, емоції та гірка правда.

5. Дівчинка Алана ; – це друга книга серії “Владні мільйонери”, яка веде читача в глибини складних і нерідко тривожних стосунків, які виникають між владним мільйонером і невинною героїнею. Цей роман занурює у світ розкоші, маніпуляцій і особистих випробувань, де гроші і влада сплітаються з особистими почуттями.

6. Вітчим для падчерки ; – це захоплюючий любовний роман з елементами гостросюжетного драматизму, який переосмислює класичну історію Попелюшки в сучасному контексті. Головна героїня, Еллі Вудс, є мініатюрною білявкою, яка живе життям, далеким від казкових розповідей.

7. Нерідна племінниця мільйонера ; – це третя книга з серії “Владні мільйонери”, яка розгортається навколо складних і напружених стосунків між владним мільйонером Артуром та його нерідною племінницею. Це історія, сповнена інтриги, секретів родинного минулого та непростих емоційних зв’язків.

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук