«Двір срібного полум’я» Сара Джанет Маас

«Двір срібного полум’я» Сара Джанет МаасНазва: Двір срібного полум’я
Автор: Сара Джанет Маас ;
Рік: 2023
ISBN: 9786171701502
Жанри: Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі, Фентезі
Серія: Двір шипів і троянд

Про книгу

“Двір срібного полум’я” Сари Джанет Маас – це захоплююча історія з серії “Двір шипів і троянд”, де головною героїнею стає Неста Арчерон. Неста – сильна й волелюбна, але її перетворення на фейрі примусово змінило не лише її життя, але й весь внутрішній світ. Вона бореться з внутрішніми демонами, жахами війни та відчуттям самотності.

Після війни з Гайберном, Неста намагається знайти своє місце у світі, де вона відчувається відчуженою навіть від своїх сестер. Її шлях до самопізнання і самоприйняття приводить її до роботи у величезній бібліотеці та щоденних тренувань під наглядом воїна Кассіана, який, незважаючи на свою силу, може виявитися безсилим перед глибокими переживаннями Нести.

Книга “Двір срібного полум’я” розкриває не тільки емоційну боротьбу Нести, але й нові загрози, які виринають у світі фейрі. Нові підступні королеви укладають небезпечні союзи, загрожуючи стабільності континенту. Неста та Кассіан, разом з Двором Ночі, стикаються з новими викликами: інтригами, давніми артефактами та таємничими силами, які Неста ще повністю не розуміє.

“Двір срібного полум’я” є надзвичайно захоплюючою історією про любов, війну та перетворення. Це роман, який демонструє силу духу й волю до перемоги над внутрішніми бурями та зовнішніми загрозами.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Двір срібного полум’я» Сара Джанет Маас у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Двір срібного полум’я» Сара Джанет Маас

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук