Тая Смоленська

Тая Смоленська

Тая Смоленська , пишет в жанрах: Сучасний любовний роман, Жіночий роман, Короткий любовний роман.

Ее произведения:

1. Подвійне диво для генерального ; – це захоплюючий роман, що плете історію про зустріч через роки, взаємовідносини між босом та підлеглою, а також складну долю колишніх закоханих. Ця книга розповідає про несподіване відродження кохання між двома людьми, які давно втратили один одного, але знову знайшлися у найнесподіванішому місці.

2. Малюк на мільйон ; – це чарівна та захоплююча історія про сім’ю, любов, відповідальність та невідомість, яка чекає на нас за кожним поворотом життя.

3. Шлюб на мільйон ; – це захоплюючий сучасний любовний роман, який вміло поєднує елементи розкоші, страсті та глибоких емоцій. Він розповідає історію незвичайного шлюбного контракту, що змінює життя головних героїв назавжди.

4. Няня для дочки чемпіона ; – це захоплюючий жіночий роман, що розгортається у світі спорту, страсті та непередбачуваних поворотів долі. Головна героїня – молода жінка, яка несподівано для себе опиняється у вирі подій, що кардинально змінюють її життя.

5. Кращий друг мого чоловіка ; – це зворушлива історія з жанру жіночого та сучасного любовного роману, яка занурює читачів у складний світ любовних перипетій та моральних дилем. Головна героїня роману – жінка, що переживає бурхливий період свого життя, зіткнувшись з розлученням, загрозами від колишнього чоловіка та розбитим серцем.

6. Право на другий шанс ; – це проникливий роман з жанру жіночого та сучасного любовного роману, що розповідає історію про біль зради, силу материнства та складність виборів, які ставить перед нами життя.

7. Випадкова дочка мільйонера ; – це зворушливий роман у жанрі жіночого та сучасного любовного роману, який розповідає про складні життєві вибори, випробування долею та непередбачуваність любові.

8. Фіктивний шлюб ; – це захопливий сучасний любовний роман, що занурює читача у світ бізнес-інтриг, несподіваних поворотів долі та складних любовних відносин.

9. Примусове одруження ; – це захоплюючий сучасний любовний роман, що піднімає питання про вибір, долю та непередбачуваність любові.

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук