«Коли минуле попереду» Людмила Волок Пригоди
«Коли минуле попереду» Людмила Волок
042
«Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта Ріксон Любовні романи
«Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта Ріксон
087
«Тисяча ударів серця» Кіра Касс Пригоди
«Тисяча ударів серця» Кіра Касс
067
«Бріджертони. Герцог і я» Джулія Куїнн Любовні романи
«Бріджертони. Герцог і я» Джулія Куїнн
0725
«Долорес Клейборн» Стівен Кінг Пригоди
«Долорес Клейборн» Стівен Кінг
0112
«Світлина Хресної Матері» Галина Горицька Детективи
«Світлина Хресної Матері» Галина Горицька
050
«Велика глушина» Крістін Генна Історична література
«Велика глушина» Крістін Генна
0552
«Чотири вітри» Крістін Генна Сучасна проза
«Чотири вітри» Крістін Генна
0218
«Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності» Ольга Обська Фентезі
«Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності» Ольга Обська
0202
«Йорган» Mesua ferrea Любовна фантастика
«Йорган» Mesua ferrea
0127

Пригодницькі романи – любов з першої сторінки

Чи знаєте ви, яка література цікава читачам будь-якого віку? Якщо колись вам доводилось читати пригодницькі книжки, то на це запитання ви зможете відповісти з легкістю. Так, саме книжки про пригоди користуються популярністю як у дітей, так і у дорослих. Звісно, вони відрізняються за змістом і характером пригод, які переживають дійові особи творів, та все ж це саме той жанр, любов до якого початись може ще у дитинстві.

У минулому були автори, які писали про пригоди саме для дитячої та юнацької аудиторії, і вони стали класиками, яких із задоволенням читають все нові й нові покоління людей. Оскільки їх твори цікаві та захоплюючі, з них і варто починати знайомство з жанром, бо все, як відомо, починається з дитинства, навіть любов до літератури. На нашому ресурсі ви знайдете найкращі пригодницькі історії, оповідання та романи як від знаних письменників, так і від молодих, чий творчий шлях лише почався.

Пригодницькі книги для дорослих, які роблять життя цікавішим

Якщо у дитячих книжках героями стають зазвичай діти, а дорослі залишаються на другорядних ролях, то в дорослій літературі всі події відбуваються з дорослими людьми. А до основного жанру можуть додаватись елементи інших, наприклад, бойовика, мелодрами, комедії, фантастики чи детективу. Місцем дії може бути будь-яке місто чи країна, події можуть відбуватись як на суші, так і на морі чи у повітрі (або й у космосі).

Для будь-якого пригодницького твору характерним є наявність насиченого подіями і динамічного сюжету. Чим більше буде несподіваних сюжетних поворотів, тим цікавішим вийде твір. Якщо в реальному житті не вистачає подій, можна читати онлайн книги про пригоди українською мовою і разом з героями проживати все, що відбувається. А якщо ви по натурі авантюрист, то літературні авантюрні пригоди вам точно сподобаються.

До речі, ви можете більше не блукати по магазинам у пошуках цікавої книжки, витрачаючи на це дорогоцінний час, бо тепер є можливість скачати пригодницькі книги українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон і читати їх у будь-який час і в будь-якому місці. Електронні книжки зручні тим, що завжди під рукою, але при цьому фізично місця вони взагалі не займають. Нехай читання буде задоволенням!