«Трон зі скла» Сара Маас

«Трон зі скла» Сара МаасНазва: Трон зі скла
Автор: Сара Джанет Маас ;
Рік: 2021
Кількість сторінок: 544

Жанри: Фентезі, Зарубіжне фентезі

Про книгу

“Трон зі скла” – захоплююча книга від талановитої письменниці Сари Маас, яка розповідає нам про найбезстрашнішу з усіх асасинок на ім’я Адарлена. Всього вісімнадцять років, а вона вже здатна на неймовірні вчинки. Селена – видатна вбивця, з якою не можна зіткнутися легковажно. Вона вижила в небезпечних соляних копальнях, де тяжко працювала, і втече з місця, з якого ще нікому не вдавалося вибратися живим.

Одного разу король пропонує Селені унікальну угоду – якщо вона стане його вірною оборонницею, вона отримає свободу. Але перш ніж це станеться, Селені доведеться пройти складні випробування і перемогти в змаганнях. Злодії, асасини та воїни з усієї країни зібралися, щоб змагатися за почесті, високу плату та шанс стати вільними. Та Селена має одну важливу перевагу – у неї, здається, є магія, яка тече у її крові. Вона вирішує використати цю перевагу, щоб покласти край своєму утиску і допомогти іншим стражденним дати відсіч своїм поневолювачам.

Але коли раптом починають гинути суперники один за одним, страшним і загадковим способом, змагання Селени за свободу перетворюється на боротьбу за виживання. Вона стикається з невідомим злом, яке загрожує їй і всім учасникам змагань.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Трон зі скла» Сара Маас

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук