«Корона опівночі. Книга 2» Сара Маас

«Корона опівночі. Книга 2» Сара МаасНазва: Корона опівночі. Книга 2
Автор: Сара Джанет Маас ;
Рік: 2021
Кількість сторінок: 528

Жанри: Сучасна зарубіжна література, Фентезі, Фантастика

Про книгу

«Корона опівночі. Книга 2» – це захоплива фантастична книга, що продовжує історію світу Ерілей та її героїв. Як і в попередній книзі, авторка Сара Маас чудово передала атмосферу у всіх сценах, розкриваючи характери персонажів, їхні почуття і переживання.

У цій книзі ми знову зустрічаємося з головною героїнею Ерілей, яка знаходиться в ув’язненні на землях Віщих. Вона постійно бореться зі своїм минулим, з пам’яттю про те, що вона зробила, щоб захистити тих, кого кохає. Тим часом, її коханий Кейден інтригує, намагаючись знайти шлях повернення своєї коханої. Але йому належить багато пройти, щоб дійти до мети.

У книзі ми знайомимося з новими персонажами, які змінюють хід подій, а саме – Маліком, прадавнім драконом, який може виконувати бажання, але завжди є підвох; Лунною, прекрасною красунею зі складною долею; а також Бріонною, новим таємничим персонажем, який змінить хід подій.

Авторка знову демонструє свою майстерність в створенні динамічних та емоційно насичених сцен, заснованих на взаємодії персонажів та їхніх внутрішніх конфліктах. Крім того, у книзі розкривається інтригуючий сюжет, який захоплює читача з першої сторінки та не дає йому відпочити до кінця книги.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Корона опівночі. Книга 2» Сара Маас

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук