«Корона опівночі» Сара Джанет Маас

«Корона опівночі» Сара Джанет МаасНазва: Корона опівночі
Автор: Сара Джанет Маас ;
Рік: 2021
ISBN: 978-966-982-524-7
Жанри: Зарубіжне фентезі, Сучасна зарубіжна література, Книги для підлітків
Серія: Трон зі скла

Про книгу

“Корона опівночі” Сари Джанет Маас є захоплюючим продовженням серії “Трон зі скла”. Ця книга розповідає історію Селени Сардотієн – вбивці, яка виграла жорстокі змагання і стала королівською оборонницею. Але життя асасина ніколи не буває легким, особливо коли в серці розгорається боротьба між почуттями та обов’язком.

У цій книзі вісімнадцятирічна Селена не лише стикається з небезпечними ворогами, але й розуміє, що виграш у змаганнях не приніс їй сподіваної свободи. Вона мусить виконувати накази тирана-короля, що з кожним днем все більше обтяжує її душу та ставить під загрозу все, що їй дорого.

Роман переповнений емоціями, інтригою та філософськими роздумами про мораль та етику. Селена, яка здається холоднокровною вбивцею, розкривається як глибоко відчуваюча особистість, що бореться з внутрішніми демонами та робить непростий вибір між коханням, виживанням та майбутнім королівства.

“Корона опівночі” – це динамічна історія про силу волі, витривалість та пошуки своєї ідентичності. Це книга про боротьбу з внутрішніми та зовнішніми демонами, про вибір, який може змінити долю цілого королівства.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Корона опівночі» Сара Джанет Маас у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Корона опівночі» Сара Джанет Маас

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук