«Двір мороку і гніву» Сара Маас

«Двір мороку і гніву» Сара МаасНазва: Двір мороку і гніву
Автор: Сара Джанет Маас ;

Рік: 2016
ISBN: 978-966-982-275-8

Жанри: Сучасна зарубіжна література, Зарубіжне фентезі, Зарубіжні любовні романи
Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «Двір мороку і гніву» Сари Маас є продовженням серії, в якій розповідається про народ фейрі. Головна героїня зіткнеться з значно серйознішими випробуваннями, ніж було до цього, а тому вам буде цікаво дізнатися, чим все закінчиться.

Фейра готується до весілля – нарешті вона може вийти заміж за улюбленого Темліна. Але жахи минулого не дають їй спокійно насолоджуватися моментом та життям загалом. Дівчина постійно побоюється, що минуле повернеться. І хоч Темлін намагається її всіляко захистити від проблем, контролюючи дівчину у всьому, все ж таки не може виключити всі випробування, які будуть попереду. До того ж сам молодик має багато секретів, і приховує їх не тільки для того, щоб убезпечити кохану.

Різенд у свою чергу нагадує про угоду, яку було підписано раніше. Загроза навилася не лише над фейрі, а й над землями людей. Фейра має вирішити, кому вона довіряє і що їй робити далі. Адже на кону не лише її життя, а й життя її близьких, а також безпека всього світу.

Дивно те, що у світі фейрі друзі можуть бути куди небезпечнішими за ворогів. І складно довіряти, коли всі щось приховують, і коли небезпека та смерть буквально дихають у потилицю. Книга динамічна, і особливо сподобається тим, хто знайомий із серією та з головною героїнею.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Двір мороку і гніву» Сара Маас у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Двір мороку і гніву» Сара Маас

Скачати epub Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Двір мороку і гніву» Сара Маас

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук