«Бажана 2» Дар’я Новицька

«Бажана 2» Дар'я Новицька
Назва: Бажана 2
Автор: Дар’я Новицька ;
Рік: 2023
Повний текст 54 стор.

Жанри: Жіночий роман

Про книгу

“Бажана 2” Дар’ї Новицької – це продовження захоплюючої історії, в якій заборонені почуття, складні долі та мотиви, засновані на реальних подіях, переплітаються у непередбачуваний мозаїк жіночого роману.

Центральною фігурою твору є героїня, чия життєва історія змальовується з надзвичайною глибиною та реалістичністю. Вона стикається з рядом викликів та перепон, які випробовують її силу, рішучість та здатність любити, не дивлячись на всі заборони.

Заборонені почуття у книзі відіграють ключову роль, розкриваючи внутрішні конфлікти та емоційні боротьби героїні. Її стосунки з чоловіком, якого вона кохає, є складними та наповненими пристрастю, а також загрозливою небезпекою, оскільки вони вступають у заборонену територію любові та бажання.

Дар’я Новицька вправно відтворює атмосферу роману, засновану на реальних подіях. Через призму життєвих історій персонажів, читачі занурюються у світ, де кожен вибір має значення, а кожне рішення може змінити долю.

“Бажана 2” – це глибокий та зворушливий роман про пошуки особистого щастя, протистояння суспільним нормам, силу жіночої волі та здатність любити проти всіх перешкод. Ця книга стане відкриттям для тих, хто шукає реалістичні історії про складні долі, заборонене кохання та витончену емоційну глибину.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Бажана 2» Дар’я Новицька у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Бажана 2» Дар’я Новицька

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук