«Дівчинка Алана» Віта Кросс

«Дівчинка Алана» Віта Кросс
Назва: Дівчинка Алана
Автор: Віта Кросс ;
Повний текст 151 стор.
Жанри: Любовні романи, Гостросюжетні любовні романи, 18+

Про книгу

“Дівчинка Алана” Віти Кросс — це друга книга серії “Владні мільйонери”, яка веде читача в глибини складних і нерідко тривожних стосунків, які виникають між владним мільйонером і невинною героїнею. Цей роман занурює у світ розкоші, маніпуляцій і особистих випробувань, де гроші і влада сплітаються з особистими почуттями.

Головна героїня роману — молода жінка, яка опиняється у вкрай скрутному фінансовому становищі, що змушує її прийняти незвичайну пропозицію від загадкового і впливового Алана. Він пропонує їй контракт, за умовами якого вона має стати його особистою помічницею — і значно більше, ніж це звучить на перший погляд. З цього моменту її життя змінюється радикально, адже вона втрачає право на особистий вибір та має бути доступною для Алана 24 години на добу.

Зустріч з Аланом веде до великих змін у її житті та особистісному рості. Владний мільйонер з кожним днем все більше втягує її у свій темний світ, де кожен крок вимірюється втратами і здобутками. Він стає для неї одночасно і меценатом, і тюремником, що ставить їхні стосунки у дуже неоднозначне світло.

Віта Кросс майстерно описує емоційні колізії і моральні дилеми, перед якими стає героїня. “Дівчинка Алана” — це історія про пошуки себе, про боротьбу за особисту свободу та про те, як людська душа може вистояти перед випробуваннями, які здаються непереборними. Роман піднімає питання моральної відповідальності та вибору, змушуючи читачів замислитися над власними життєвими принципами та цінностями.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Дівчинка Алана» Віта Кросс у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Дівчинка Алана» Віта Кросс

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук