«Наказати серцю» Богдана Малкіна

«Наказати серцю» Богдана Малкіна
Назва: Наказати серцю
Автор: Богдана Малкіна ;
Рік: 2024

Жанри: Молодіжна проза

Про книгу «Наказати серцю» Богдана Малкіна

“Наказати серцю” — це захоплююча молодіжна проза, що розповідає історію, сповнену пристрасті, болю і надії. Головна героїня, молода дівчина, переживає складний період свого життя. Ярослав, хлопець, якого вона колись кохала всім серцем, забрав її почуття і жорстоко розтоптав їх. Вона думала, що їхні шляхи більше ніколи не перетнуться, але життя вносить свої корективи.

Після болісного розриву, героїня намагається відновити своє життя, але випадкова зустріч із Ярославом змушує її сумніватися у всьому. Виявляється, що її почуття до нього нікуди не зникли, хоча вона і намагалася переконати себе у протилежному. Тепер їй доводиться стикатися з ним знову і знову, і кожна зустріч приносить нові рани.

Відчуваючи, що Ярослав навмисно робить їй боляче, показуючи свої стосунки з іншою дівчиною, героїня намагається зрозуміти його мотиви. Чому він хоче, щоб вона бачила його з іншою? Чи намагається він довести, що йому байдуже? Або ж це спроба відплатити їй за уявні образи? Незважаючи на всі ці питання, головна героїня вирішує, що повинна наказати своєму серцю не кохати Ярослава.

Проте це виявляється не так просто. Почуття, які колись були сильними і щирими, не так легко викоренити. Кожна нова зустріч з Ярославом змушує її боротися з собою, намагаючись знайти силу йти далі. Вона розуміє, що бачити його з іншою дівчиною занадто боляче, але водночас не може припинити думати про нього.

“Наказати серцю” — це глибока емоційна подорож, яка розкриває складність людських почуттів. Богдана Малкіна майстерно зображує внутрішній світ головної героїні, її боротьбу з власними емоціями та спроби знайти відповіді на важливі життєві питання. Книга зачіпає тему кохання, зради, самопошуку та відновлення після болісних переживань.

Ця історія буде близькою багатьом читачам, адже кожен з нас хоч раз стикався з нерозділеним коханням або болісним розривом. Вона нагадує про те, що навіть найглибші рани можуть загоїтися, якщо знайти силу іти далі і наказати серцю жити далі, незважаючи на біль.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Наказати серцю» Богдана Малкіна у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Наказати серцю» Богдана Малкіна

Читать онлайн

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук