«Вітчим для падчерки» Віта Кросс

«Вітчим для падчерки» Віта Кросс
Назва: Вітчим для падчерки
Автор: Віта Кросс ;
Повний текст 155 стор.
Серія (2 частина) “Владні мільйонери”

Жанри: Любовні романи, Гостросюжетні любовні романи, 18+

Про книгу

“Вітчим для падчерки” Віти Кросс — це захоплюючий любовний роман з елементами гостросюжетного драматизму, який переосмислює класичну історію Попелюшки в сучасному контексті. Головна героїня, Еллі Вудс, є мініатюрною білявкою, яка живе життям, далеким від казкових розповідей.

Еллі вирізняється своєю працьовитістю та відданістю справі. З дитинства звикла брати на себе непомірні обов’язки, вона працює на всю родину: виконує домашні завдання для падчерки своєї мачухи, займається всіма домашніми справами та змушена заробляти гроші, щоб не становити фінансового тягаря. Її життя кардинально змінюється, коли мачуха вирішує вийти заміж за мільйонера, який втілює собою образ владного та безкомпромісного чоловіка.

Цей чоловік, старший за Еллі на дванадцять років, не є стереотипним “принцем на білому коні”. Він — домінуючий, сильний, справжній чоловік, який приймає рішення та бере на себе відповідальність. Він бачить в Еллі не просто падчерку своєї нової дружини, але і незалежну жінку, яка бореться за своє місце під сонцем.

Їхні стосунки розвиваються в умовах складних життєвих обставин, де кожен з них мусить зрозуміти і прийняти минуле іншого, знайти спільну мову та побудувати майбутнє. “Вітчим для падчерки” досліджує глибинні емоції, виклики взаєморозуміння та можливість кохання, яке здатне змінити все.

Віта Кросс створює історію, яка зачіпає за живе, показуючи, що іноді справжнє кохання приходить тоді, коли його найменше очікуєш, і може виявитися зовсім не тим, що здавалося на перший погляд. Цей роман відкриває перед читачем складний світ людських відносин, де щастя часто коштує великої ціни.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Вітчим для падчерки» Віта Кросс у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Вітчим для падчерки» Віта Кросс

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук