«Коли минуле попереду» Людмила Волок

«Коли минуле попереду» Людмила ВолокНазва: Коли минуле попереду
Автор: Людмила Волок
Рік: 2023
ISBN: 9786171505698
Объем: 304 стр.

Жанри: Любовні романи, Пригоди

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

“Дівчина без сукні” Людмили Волок — це захоплюючий роман, який описує не тільки пошуки ідеального вбрання для новорічного свята, але й глибоке занурення в особистісні драми та таємниці, що огортають головну героїню, Яну.

Яна, молода та перспективна жінка, раптом отримує в подарунок сукню, про яку вона могла тільки мріяти. Ця подія, здавалося б, мала б стати приємним і радісним моментом напередодні Нового року, однак сукня виявляється ключем до розгадки старої загадки. Подарунок несподівано веде Яну до таємниць, які були приховані двадцять років тому.

Переплетення сучасних подій з історією, що сталася давним-давно, поступово розкриває забуті секрети та впливає на життя всіх, хто бере участь у цій історії. Яна опиняється в центрі вирію загадкових подій, де кожен крок може привести до нових відкриттів або несподіваних наслідків.

Людмила Волок майстерно веде читача крізь мозаїку сімейних таємниць, старих образ і нових почуттів. “Дівчина без сукні” — це не просто любовний роман, а складна історія про пошуки істини, самопізнання та процес вибачення, який може зцілити душу. Це твір про те, як непримітний предмет може виявитися ключем до розкриття глибинних секретів та змінити багато життів.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Коли минуле попереду» Людмила Волок у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Коли минуле попереду» Людмила Волок

Скачати epub Скачати pdf Скачати mobi

Читати онлайн книгу українською «Коли минуле попереду» Людмила Волок

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук