«Куплю тебе» Віта Кросс

«Куплю тебе» Віта Кросс
Назва: Куплю тебе
Автор: Віта Кросс ;
Повний текст 151 стор.
Жанри: Любовні романи, Гостросюжетні любовні романи, 18+

Про книгу

“Куплю тебе” Віти Кросс — це гостросюжетний любовний роман, що розкриває тему владних стосунків та особистого вибору у складних життєвих обставинах. Історія занурює читача у долю молодої дівчини, яка стикається з жорстокістю і байдужістю близьких людей, але знаходить сили вистояти та вирішити свою долю самостійно.

Головна героїня, змушена тікати від власного вітчима, який планував продати її заради власних вигод. Втікаючи від жахливої реальності свого домашнього життя, вона опиняється перед дверима нічного клубу, де зневірено просить роботи стриптизерки, сподіваючись хоч якось забезпечити себе і уникнути маніпуляцій вітчима.

Її відчайдушний крок приводить до зустрічі з чоловіком, який володіє не тільки клубом, але й неймовірною владою та харизмою. Цей чоловік старший за неї і відомий своєю жорсткістю та вмінням керувати людьми. Хоча він спочатку виступає як її рятівник, між ними поступово розвиваються складні взаємини, де кожен з них мусить визначити межі своєї свободи та влади.

Віта Кросс досліджує поняття справедливості, довіри та зради, показуючи, як інколи те, що здається вигідним порятунком, може мати непередбачувані наслідки. “Куплю тебе” є романом про пошуки особистої незалежності, сили волі та першого кохання у непростих обставинах, коли кожен вибір може визначити весь подальший шлях життя.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Куплю тебе» Віта Кросс у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Куплю тебе» Віта Кросс

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук