«(не) проблема олігарха» Віта Кросс

«(не) проблема олігарха» Віта Кросс
Назва: (не) проблема олігарха
Автор: Віта Кросс ;
Повний текст 158 стор.
Серія (4 частина) “Владні мільйонери
Жанри: Любовні романи, Гостросюжетні любовні романи, 18+

Про книгу

“(не) проблема олігарха” Віти Кросс — це четверта книга в серії “Владні мільйонери”, яка занурює читача у світ інтриг, ризику та романтичних пригод. Ця історія розповідає про молоду журналістку, яка отримує завдання написати викривальну статтю про відомого олігарха, але її плани раптово змінюються під тиском непередбачених обставин.

Головна героїня, на ім’я Ліза, з метою отримати ексклюзивну інформацію, вдається до хитрощів — вона влаштовується офіціанткою на одному з прийомів у розкішному маєтку олігарха. Однак, коли вона випадково розбиває дорогий предмет інтер’єру, весь її план йде шкереберть. Замість того, щоб непомітно зникнути, вона стикається віч-на-віч з самим олігархом, який, до її нещастя, перебуває вдома в досить вільному вигляді — одягнений лише в труси.

Олігарх, чия імпозантна зовнішність та авторитет миттєво вражають Лізу, виявляється не лише гнівним через непроханого гостя, а й вирішує покарати її нестандартно — змушує відпрацьовувати збитки. Так починається їхній складний спільний шлях, протягом якого вони відкривають один в одному не лише ворогів, а й потенційних партнерів.

Віта Кросс майстерно переплітає елементи саспенсу, романтики та гумору, створюючи історію, яка захоплює та тримає в напрузі від першої до останньої сторінки. “(не) проблема олігарха” — це книга про сили пристрасті та примирення, яка показує, як непередбачувані події можуть змінити життя, привести до несподіваного союзу та відкрити двері до нових можливостей.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «(не) проблема олігарха» Віта Кросс у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «(не) проблема олігарха» Віта Кросс

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук