«Його батько мною одержимий» Джулія Ромуш

«Його батько мною одержимий»  Джулія Ромуш
Назва: Його батько мною одержимий
Автор: Джулія Ромуш ;
Рік: 2023
Повний текст 190 стор.

Жанри: Любовні романи, Романтична еротика, 18+

Про книгу

«Його батько мною одержимий» Джулії Ромуш – це захоплюючий роман у жанрах любовних романів та романтичної еротики, де пристрасть і таємниці сплітаються у непередбачувану історію. У центрі сюжету – незаймана героїня, чия доля несподівано переплітається з життям владного і харизматичного чоловіка, батька її знайомого.

Головна героїня – це молода жінка, яка стикається з непередбачуваними обставинами, що кардинально змінюють її життя. Вагітність від впливового чоловіка, який володіє її увагою і фантазіями, стає випробуванням для її сил і цінностей.

Джулія Ромуш майстерно розкриває складні емоційні перипетії, що виникають у відносинах між героями. Поступово вона веде читача через лабіринт бажань, страхів та надій, розкриваючи глибину їхніх характерів та переживань.

«Його батько мною одержимий» – це історія про заборонену пристрасть, складні моральні вибори та несподівані повороти долі. Роман занурює читача у світ, де кожен рух визначає майбутнє, а кохання може знайти найнесподіваніші форми.

Ця книга стане відмінним вибором для тих, хто цінує інтенсивні любовні історії, наповнені емоціями та еротичною напругою, які змушують переживати кожен момент разом з героями.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Його батько мною одержимий» Джулія Ромуш у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Його батько мною одержимий» Джулія Ромуш

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук