«Магія у подарунок» Мiла Морес

«Магія у подарунок» Мiла Морес
Назва: Магія у подарунок
Автор: Мiла Морес
Рік: 2023

Жанри: Любовне фентезі, 18+

Про книгу

“Магія у подарунок” Міли Морес – це чарівний роман, який веде читача крізь світ фантазії, пригод та пристрасного кохання. Головні герої – владний чоловік з магічними здібностями та смілива жінка, яка випадково опиняється у вирі незвичайних подій.

Головний герой книги – сильний та владний володар, чиє життя наповнене магією та таємницями. Він звик до контролю та влади, але його світ перевертається, коли він зустрічає героїню – жінку з нашого світу, яка несподівано потрапляє у його магічну реальність.

Героїня, зіткнувшись із світом, де магія стає реальністю, відчуває себе втраченою. Проте, її зустріч з владним магом несе у собі початок неймовірного кохання, яке розгортається в найнесподіваніших обставинах.

Міла Морес з великою майстерністю описує їхні взаємини, які характеризуються глибокою емоційністю та відвертістю. Через призму їхнього кохання розгортається історія про силу почуттів, про важливість вибору та можливість змінити свою долю.

“Магія у подарунок” – це роман про пригоди, магічні світи, незвичайні взаємини та безмежну силу любові. Це історія, яка захоплює своєю оригінальністю та здатністю перенести читача у світ, де магія та реальність переплітаються, створюючи незабутнє читацьке враження.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Магія у подарунок» Мiла Морес у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Магія у подарунок» Мiла Морес

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук