«Розгадай мене. Книга 2» Таґере Мафі

«Розгадай мене. Книга 2» Таґере МафіНазва: Розгадай мене
Автор: Таґере Мафі
Рік: 2024
ISBN: 978-617-15-0504-9
Жанри: Бойове фентезі, Героїчне фентезі, Фентезі, Зарубіжне фентезі, Підліткова проза
Серія: Знищ мене

Про книгу

У книзі “Розгадай мене. Книга 2” від Таґере Мафі вирує емоційний вихор, у центрі якого – Джульєтта Феррарс, дівчина з смертельним даром. Події розгортаються після того, як Джульєтта намагалася вбити одним дотиком Варнера, але його незвичайна вразливість руйнує її плани. Змушені тікати, вона та Адам знаходять укриття та союзників серед тих, хто бореться проти режиму «Відродження».

Книга підводить читачів до нових відкриттів. Джульєтта мріє розгадати таємницю своїх незвичайних здібностей, розуміючи, що вони можуть стати ключем до перемоги над тираничним режимом. Чи вдасться їй розплутати клубок таємниць, які оточують її минуле, і використати свою силу задля майбутнього?

Книга “Розгадай мене” – це не просто фантастична історія, а подорож у глибину душі головної героїні, її сил, слабкостей та виборів, які формують її долю.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Розгадай мене. Книга 2» Таґере Мафі у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Розгадай мене. Книга 2» Таґере Мафі

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук