«Долорес Клейборн» Стівен Кінг

«Долорес Клейборн» Стівен КінгНазва: Долорес Клейборн
Автор: Стівен Кінг
Рік: 2024
ISBN: 9786171506879
Объем: 272 стр.

Жанри: Наукова фантастика, Пригоди, Жахи і Містика
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу «Долорес Клейборн» Стівен Кінг

“Долорес Клейборн” Стівена Кінга – це захоплюючий та моторошний роман, який відкриває читачам нову сторону майстерності Кінга як письменника. Острів Літл-Тол у штаті Мен стає місцем драматичних подій, коли одна з найбагатших мешканок острова, Віра Донован, раптово помирає. Підозри відразу падають на її економку і доглядальницю, Долорес Клейборн.

Вже не вперше Долорес зіштовхується з недовірою та звинуваченнями. Раніше вона була замішана у справі про загадкову смерть свого чоловіка, який помер під час сонячного затемнення. Отже, чи можливо, що Долорес насправді винна у цих трагічних подіях?

Розповідь Клейборн пронизана її внутрішніми переживаннями та боротьбою. Вона розкриває перед читачем своє минуле, сповнене страждань, страхів та відваги. Її історія — це не тільки розповідь про боротьбу із власними демонами, але й про силу любові та жертву заради близьких.

Кінг, як завжди, майстерно веде сюжет, змушуючи читача переживати за долю персонажів. Він вправно маніпулює емоціями, поступово розкриваючи темні сторони людської натури. Читача захоплює не тільки інтрига, але й глибока психологічна розповідь про переживання головної героїні.

“Долорес Клейборн” – це не просто історія про злочин та покарання, це глибоке розуміння того, що кожна людина може мати темну сторону. Це роман, що примушує задуматися про межі моральності, про вибір між правдою і виживанням, про те, як далеко людина може зайти, щоб захистити тих, кого любить.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Долорес Клейборн» Стівен Кінг у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Долорес Клейборн» Стівен Кінг

Скачати epub Скачати pdf Скачати mobi

Читати онлайн книгу українською «Долорес Клейборн» Стівен Кінг

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук