«Балада про співочих пташок і змій» Сюзанна Коллінз

«Балада про співочих пташок і змій» Сюзанна КоллінзНазва: Балада про співочих пташок і змій
Автор: Сюзанна Коллінз
Рік: 2021
ISBN: 9789669937032
Объем: 576 стр.

Жанри: Зарубіжне фентезі, Фентезі, Книги для підлітків
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Роман «Балада про співочих пташок і змій» є приквелом трилогії-бестселера «Голодні ігри». Історія, змальована в романі, відбувається за 64 роки до основних подій трилогії.

Під час повстання округів впливова родина 18-річного Коріолана Сноу втратила майже все. Єдиний шанс Коріолана повернути сім’ї минулу велич і заможність — стипендія на навчання в Університеті. Її отримає переможець в останньому шкільному проекті — менторській роботі з одним із трибутів, учасників Десятих Голодних ігор. Сноу за всяку ціну має здобути цю винагороду, хоча й має мізерні шанси на успіх. Підопічна Коріолана, харизматична Люсі Ґрей із Округу 12 — майстриня епатажу, проте аж ніяк не скидається на переможця. Та що ближче вони знайомляться, то більше зближуються. Чи вдасться юному Сноу знайти баланс між справжнім почуттям та жагою до перемоги, і чим доведеться заплатити за успіх?

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Балада про співочих пташок і змій» Сюзанна Коллінз у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Балада про співочих пташок і змій» Сюзанна Коллінз

Скачати epub Скачати pdf Скачати mobi

Читати онлайн книгу українською «Балада про співочих пташок і змій» Сюзанна Коллінз

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук