«Грець з цим рогатим коханням» Татія Суботіна

«Грець з цим рогатим коханням» Татія Суботіна
Назва: Грець з цим рогатим коханням
Автор: Татія Суботіна
Рік: 2023

Жанри: Фентезі, Героїчне фентезіЗробити

Про книгу

“Грець з цим рогатим коханням” Татії Суботіної – це захоплюючий та гумористичний роман про незвичайні пригоди жінки, яка несподівано стає попаданкою у чарівний світ, де кохання та ненависть йдуть рука об руку.

Головна героїня книги – сучасна, дотепна жінка з нашого світу, яка раптово опиняється у фантастичному вимірі, де зустрічається з неймовірними істотами та стикається з непередбачуваними обставинами. Її життя перетворюється на справжню пригоду, коли вона зустрічає загадкового чоловіка з… рогами.

Між героїнею та її рогатим знайомим спочатку виникають відносини, сповнені непорозумінь та ненависті. Проте, із часом їхнє ставлення одне до одного змінюється, переходячи від ворожості до справжнього кохання. Ця незвичайна пара переживає безліч кумедних та непростих моментів, вчаться розуміти та цінувати одне одного.

Татія Суботіна з великим почуттям гумору веде читача через лабіринт їхніх стосунків, майстерно переплітаючи комічні ситуації з моментами щирості та емоційної глибини. Авторка створює неповторну атмосферу, де кожен поворот сюжету приносить нові та несподівані відкриття.

“Грець з цим рогатим коханням” – це роман про те, як незвичайні обставини можуть об’єднати два зовсім різних світи та серця. Ця книга є ідеальним вибором для тих, хто шукає історію з гумором, фентезійними пригодами та непередбачуваними поворотами любовних стосунків.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Грець з цим рогатим коханням» Татія Суботіна у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Грець з цим рогатим коханням» Татія Суботіна

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук