«З любов’ю від Кленсі. Щоденник хорошого собаки» Брюс Кемерон

«З любов'ю від Кленсі. Щоденник хорошого собаки» Брюс КемеронНазва: З любов’ю від Кленсі. Щоденник хорошого собаки
Автор: Брюс Кемерон
Рік: 2023
Кількість сторінок: 352

Жанри: Природа і тварини

Про книгу

У житті веселого і життєрадісного лабрадора на ім’я Кленсі було кілька змін господарів, поки він нарешті знайшов ідеального — Джей Бі. Ця пара стала нерозлучними друзями, проводячи разом незабутні миті життя. Кленсі виявився вірним супутником у всіх справах свого господаря, навіть у важких переговорах з дівчиною. Але, як це часто буває, в їхньому раю з’явився чорний кіт на ім’я Келсі — заклятий ворог.

Захоплююча історія розповідає про веселі пригоди Кленсі, який навіть веде свій щоденник, роздумуючи про сенс життя та щастя. Проте, раптом з’являється непрохана гостя — кішка Келсі, яка стає каменем спотикання для спокійного життя Кленсі. З часом ситуація доходить до такої межі, коли пес вирішує позбутися свого ворога. Це рішення виявляється складним і призводить до послідовності неймовірних подій, які змінюють життя всіх героїв. Адже в боротьбі з Келсі, Кленсі ризикує не лише втратити довіру Джей Бі, але й стати несправедливим у очах свого господаря. Адже Келсі теж є членом цієї родини, і її місце у її серці є невід’ємним.

Книга “З любов’ю від Кленсі. Щоденник хорошого собаки” Брюса Кемерона весело розповідає про пригоди пса, який навчився долати власні недоліки, роблячи життя своїх господарів яскравішим та цікавішим.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «З любов’ю від Кленсі. Щоденник хорошого собаки» Брюс Кемерон

Купити


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук