«Ведмідь, якого не було» Орен Лаві

«Ведмідь, якого не було» Орен ЛавіНазва: Ведмідь, якого не було
Автор: Орен Лаві
Рік: 2023
Кількість сторінок: 48

Жанри: Природа і тварини, Дитячі книги

Про книгу

Книга “Ведмідь, якого не було” від Орена Лаві – це захоплююча історія, яка ставить перед нами питання: Хто я? Я милий? Я симпатичний? Я щасливий? І відповідь на ці запитання знаходить головний герой – Ведмідь.

Ведмідь з’явився на світ і одразу ж ставки думати про свою ідентичність. Через п’ятнадцять хвилин після народження, йому прийшлося розмірковувати про те, хто він є насправді. Це не тільки історія для дітей, але і для дорослих, які іноді замислюються про себе та своє місце у світі.

Ведмідь виявляється дуже позитивним і привітним і нагадує нам про наших давніх друзів – Вінні-Пуха та Паддінгтона. Він веде нас у світ пригод, дружби та самовідкриття. Книга також супроводжується чудовими ілюстраціями відомого художника Вольфа Ерльбруха, які захоплять серця читачів усіх вікових груп.

Ця книга надає нам можливість задуматися про те, як ми сприймаємо себе і як наше самоусвідомлення впливає на наші взаємини з іншими. Вона нагадує нам, що кожна людина, незалежно від своїх особливостей, є унікальною і цінною. “Ведмідь, якого не було” відчиняє двері до усвідомлення себе і прийняття своєї істинної природи з усіма її унікальними рисами. Це книга, яка надихає і приводить до внутрішнього росту, незалежно від віку читача.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Ведмідь, якого не було» Орен Лаві

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук