«Заблукалі в Парижі» Джейн Смайлі

«Заблукалі в Парижі» Джейн СмайліНазва: Заблукалі в Парижі
Автор: Джейн Смайлі
Рік: 2022
Кількість сторінок: 256

Жанри: Природа і тварини, Дитячі книги

Про книгу

“Заблукалі в Парижі” Джейн Смайлі – це надзвичайно захоплива книга, яка поєднує у собі мрію та пригоди. Головна героїня, кобилка на ім’я Перес, ніколи не мріяла про втечу зі свого іподрому, але несподівано все змінилося, коли двері стайні були нечинними. Перес опинилася в центрі Парижа, засмучена віддаленістю від свого звичного середовища, але в той же час захоплена новими можливостями.

Спочатку це здається неймовірною розповіддю: кобилка блукає по вулицях Парижа! Але це лише початок пригоди. Перес зустрічає різноманітних чарівних персонажів, таких як Фріда – розумна собака, дві авантюрні качки і велемудрий ворон. Кожна нова зустріч принесе їй ще більше незвичайних вражень і непередбачуваних обставин.

Але найбільш доленосною для Перес стає зустріч з хлопчиком на ім’я Етьєн. Він живе зі своєю прабабусею в фантастичному будинку, де кожна кімната наповнена дивовижними предметами і таємницями. Етьєн розуміє Перес і відчуває її смуток та бажання бути знову вдома. Вони стають незвичайною командою, що об’єднує кобилку та хлопчика у пошуках пригод і можливості сховатися від людей, які шукають заблукану кобилку.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Заблукалі в Парижі» Джейн Смайлі

Купити


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук