«Пригодницькі оповідки про мишачу сімейку» Ганна Коназюк

«Пригодницькі оповідки про мишачу сімейку» Ганна КоназюкНазва: Пригодницькі оповідки про мишачу сімейку
Автор: Ганна Коназюк
Рік: 2020
Кількість сторінок: 112

Жанри: Природа і тварини, Дитячі книги

Про книгу

Книга “Пригодницькі оповідки про мишачу сімейку” від талановитої авторки Ганни Коназюк переносить нас у чарівний світ, де на великій хмарині у блакитному небі живе двоє сіреньких мишок. Ця невеличка родина складається з мами-Мушки, яка має біленьку цятку на мордочці, і її манюсінького синочка, Мишка, з товстеньким животиком.

Мушка, як усі мами, дуже турботлива і завжди переживає за свого малюка. Вона дбає, щоб Мишко не замерз у своїх лапках, не мав вологий носик і завжди був наситений. Але незважаючи на цю занадтостурбовану матірську любов, Мишко – активний і задорний малюк, який надзвичайно любить гратися. Хоча він завжди намагається не засмучувати свою матусю, іноді Мушка трохи журиться через його хлопчачу нестримність.

У цій захопливій книзі ми станемо свідками чарівних пригод мишачої сімейки. Разом з Мушкою та Мишком ми відправимося у захоплюючі подорожі, де зустрінемо нових друзів і зазнаємо різних незвичайних випробувань. Вони покажуть нам, що справжня сімейна любов і дружба можуть допомогти подолати будь-які труднощі.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Пригодницькі оповідки про мишачу сімейку» Ганна Коназюк

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук