«Айван, єдиний і неповторний» Кетрін Еплгейт

«Айван, єдиний і неповторний» Кетрін ЕплгейтНазва: Айван, єдиний і неповторний
Автор: Кетрін Еплгейт
Рік: 2017
Кількість сторінок: 256

Жанри: Природа і тварини

Про книгу

Книга “Айван, єдиний і неповторний” написана Кетрін Еплгейт, розповідає захоплюючу історію про самця горили на ім’я Айван, який проживав тривалий час у неволі. Хоча він мешкав у вольєрі і його життя виглядало непогано, Айван сприймав його як монотонну рутину. Все змінюється, коли в його шапіті, або власному приміщенні, з’являється слоненя на ім’я Рубі.

Знайомство з Рубі перетворює життя Айвана. Він починає розуміти, що його власне існування не має бути обмеженим стінами вольєра. Рубі стає натхненням для нього, спонукаючи до творчості та самовираження. За допомогою свого малюнка, Айван намагається змінити свою ситуацію і привернути увагу до своєї ситуації та ситуації інших тварин у неволі.

Авторка Кетрін Еплгейт прекрасно передає почуття Айвана, його бажання бути вільним, виразити себе і змінити своє життя. Ця книга, основана на реальних подіях, захоплює своєю емоційною силою та моральними витоками. Вона показує, наскільки важливо розуміти і співчувати тваринам, які живуть у неволі, та прагнути покращити їхні умови.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Айван, єдиний і неповторний» Кетрін Еплгейт

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук