«Сурма лебедя» Елвін Брукс Уайт

«Сурма лебедя» Елвін Брукс УайтНазва: Сурма лебедя
Автор: Елвін Брукс Уайт
Рік: 2017
Кількість сторінок: 192

Жанри: Природа і тварини, Дитяча проза, Дитячі книги

Про книгу

«Сурма лебедя» – це неймовірно чарівна книжка відомого американського письменника Е.Б. Вайта, яка зачарує та розвеселить дітлахів будь-якого віку. Ця чудова історія розповідає про Луї, лебедя-сурмача, який народився безголосим. Ця особливість ставить його перед складними випробуваннями, адже у світі лебедів-сурмачів голос є дуже важливим. Але Луї не здається, і разом зі своїм другом Семом він шукає спосіб, як перебороти цю перешкоду.

Нездолана перешкода стає поштовхом для Луї, щоб навчитися читати й писати. Завдяки допомозі вірного друга Сема, він засвоює ці важливі навички і відкриває для себе новий світ знань і можливостей. Але одне завдання ще залишається нерозв’язаним – як здобути позитивну увагу та прихильність чарівної Серени без голосу?

Розумний та творчий батько Луї приходить до геніального рішення, яке змінить все. Він робить маленький музичний інструмент – сурму, яку Луї може грати своїм дзьобом. Ця сурма стає символом його унікальності та вираженням його почуттів. Завдяки цій сурмі Луї знаходить спосіб спілкування, він висловлює свої емоції, передає свої почуття та привертає увагу прекрасної Серени.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Сурма лебедя» Елвін Брукс Уайт

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук