«Плутон» Валентина Вздульська

«Плутон» Валентина ВздульськаНазва: Плутон
Автор: Валентина Вздульська
Рік: 2016
Кількість сторінок: 32

Жанри: Природа і тварини, Дитячі книги

Про книгу

“Плутон” – неперевершена книга, написана Валентином Вздульським, що розповідає зворушливу історію хлопчика на ім’я Марк, який переживає втрату свого вірного друга – пса Плутона. Туга та сум переймають дитину, не дозволяючи їй помітити, що народжується нова дружба, яка зможе зігріти його серце. Ця дружба народжується, коли у житті Марка з’являється маленька Ванілька – дівчинка, сповнена життєрадісності та радості.

Книга “Плутон” вражає своєю емоційною силою та здатністю перенести читача у світ внутрішніх переживань головного героя. Автор Валентин Вздульський майстерно описує тугу та горе, які охоплюють Марка після втрати його улюбленця. Проте, через появу Ванільки, яка своєю життєрадісністю та веселощами змінює атмосферу, Марк поступово відкривається новому щастю і радості.

Книга “Плутон” надихає нас задуматися над значенням дружби, втрати та здатності людини знову відкритися для нових почуттів. Вона звертає увагу на те, що навіть у найтемніші часи нашого життя, коли здається, що нічого не може принести радість, нові почуття та знайомства можуть з’явитися і змінити все навколо.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Плутон» Валентина Вздульська

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук