«Рік у лісі» Емілія Дзюбак

«Рік у лісі» Емілія ДзюбакНазва: Рік у лісі
Автор: Емілія Дзюбак
Рік: 2016
Кількість сторінок: 28

Жанри: Дитячі книги, Природа і тварини

Про книгу

Книга “Рік у лісі” Емілії Дзюбак пропонує нам подорожувати крізь дванадцять місяців року у віртуальний ліс. Кожен місяць представлений як окрема картина з усіма його персонажами – мешканцями лісу, які зображені в різних ситуаціях, під час різної погоди і навіть у різний час доби. Ця книга відкриває перед нами багатий світ природи та тваринного царства.

На сторінках книги ми зможемо дізнатися про звички тварин, де вони мешкають, як вони харчуються, як готуються до зими та як довго опікуються своїм потомством. Крім того, книга розповідає про різні аспекти життя лісу, такі як парування та шлюбні звички тварин, запаси на зиму та адаптацію до змін у природному середовищі.

“Рік у лісі” не тільки розширює наші знання про природу і тварин, але й розвиває увагу, спостережливість, логічне мислення та вміння знаходити причинно-наслідкові зв’язки. Ця книга також спонукає до творчості та розповідання, оскільки кожна картина створює можливість для захопливих історій та уявних подорожей.

“Рік у лісі” – це чудова книга, яка гарантує багато годин цікавої розваги, вчить нас любити та розуміти природу, а також допомагає зануритись у захопливий світ лісу разом з його неймовірними мешканцями.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Рік у лісі» Емілія Дзюбак

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук