«Поміж ворогами» Іван Нечуй-Левицький

«Поміж ворогами» Іван Нечуй-Левицький
Назва: Поміж ворогами
Автор: Іван Нечуй-Левицький

Жанри: Безкоштовні книги, Українська класика.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

У центрі сюжетної лінії постають родини представників духівництва. Письменник відкриває завісу особистого життя головних героїв, показуючи їхні обличчя тоді, коли за ними не спостерігають оточуючі, які вважають їх уособленням благочестя й слугами Божими. Насправді їхнє життя сповнене сварок і брехні, а заради власної вигоди вони навіть готові пожертвувати щастям власних дітей.

Перед зеленими святками, в неділю, горобцівський батюшка, отець Артемій Кремницький, добре виспався по обіді, встав і пішов через усі кімнати до зали. В залі на канапі сиділа його жінка, Сусана Уласівна, й передивлялась новий номер ілюстрованого великоруського журналу “Нива”. Отець Артемій і його жінка були вже люде літні. Він був високий на зріст, широкий в плечах, костистий, трошки сухорлявий…

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Поміж ворогами» Іван Нечуй-Левицький у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Поміж ворогами» Іван Нечуй-Левицький

Скачати rtf Скачати pdf Скачати epub Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «Поміж ворогами» Іван Нечуй-Левицький

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук