«Донька мого ворога» Холод Влада

«Донька мого ворога»  Холод Влада
Назва: Донька мого ворога
Автор: Холод Влада
Рік: 2023

Жанри: Сучасний любовний роман, Безкоштовні книги

Читать онлайн

Про книгу

“«Донька мого ворога» від Холод Влади – це емоційний і напружений роман, де любов і ненависть переплітаються на тлі давніх образ і непримиренностей.

Долі героїв книги переплітаються в один казусний день. Влад – досвідчений, впертий бізнесмен, який змушений боротися за свій бізнес, втрачений через обман старого “друга”. Але коли в життя Влада входить Єва, молода й красива дівчина, яка виявляється донькою його ворога, все ускладнюється. Різниця у віці та протистояння їхніх світів робить їхні стосунки ще більш заплутаними.

Єва завжди була в тіні свого батька, але після зустрічі з Владом вона починає розуміти, що хоче більше від життя. Її молодічий революціонний дух протистоїться жорсткості і рішучості Влада, створюючи іскри, які можуть спалахнути в полум’ї пристрасті або вивернутися в бурхливе протистояння.

В міру розвитку сюжету читач стикається із змаганням, болем, розчаруванням, але і іскрами надії і, можливо, нового початку. Чи зможе Влад долати бар’єри свого минулого й відчуттів до Єви, доньки свого ворога? Чи зможе Єва знайти свій шлях серед віх темних сімейних секретів та непримиренної боротьби?

Книга розкриває перед читачем глибокий психологічний портрет двох героїв, їхні внутрішні дилеми, боротьбу між серцем і розумом. А також пропонує зануритися в світ, де страсті й протистояння характерів можуть змінити все.

«Донька мого ворога» від Холод Влади – це не лише історія про любов та ненависть, але й глибока рефлексія про те, що таке справжнє кохання, відданість та можливість прощення.”

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Донька мого ворога» Холод Влада у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Донька мого ворога» Холод Влада

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук