«Зрада. Не фригідна дружина» Аліса Маіс

«Зрада. Не фригідна дружина» Аліса Маіс
Назва: Зрада. Не фригідна дружина
Автор: Аліса Маіс
Рік: 2023

Жанри: Жіночий роман, Безкоштовні книги

Читать онлайн

Про книгу

“«Зрада. Не фригідна дружина» від Аліси Маіс – це психологічний роман, який безкомпромісно поглиблюється у темний світ стосунків, де зрада, страх і секрети руйнують долі і змінюють життя.

Головна героїня Марія завжди вважала своє життя ідеальним. Успішний чоловік, комфортабельний дім, кар’єра – усе, що може бажати сучасна жінка. Але за зовнішньою гармонією криється відчуття порожнечі, яке стає ще більш болючим, коли Марія дізнається про зраду свого чоловіка.

Алекс – владний і харизматичний бізнесмен. Для нього завжди було важливо мати все під контролем, включаючи своє особисте життя. Але його недбалість до своєї дружини призводить до непробачного акту зради.

Коли Марія дізнається, що вагітна, її світ остаточно руйнується. Чи є ця дитина від її чоловіка? Чи зможе вона пробачити йому зраду та побудувати життя заново? Або ж їй варто відмовитися від усього і піти?

Аліса Маіс безщадно аналізує складні емоційні стосунки, показуючи, як одне неправильне рішення може призвести до катастрофи. Через темряву зради, секретів і болю читач разом із героями шукає іскру надії, світло, яке може зігріти серце і допомогти перебудувати руїни свого життя в новий, кращий світ.

Роман «Зрада. Не фригідна дружина» – це не просто історія про зраду. Це історія про те, як любов, віра та надія можуть допомогти знайти себе в найскладніших обставинах, про те, як перевтілити біль і розчарування в силу для нового початку.”

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Зрада. Не фригідна дружина» Аліса Маіс у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Зрада. Не фригідна дружина» Аліса Маіс

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук