«Чоловік на новий рік» Лада Короп

«Чоловік на новий рік» Лада Короп
Назва: Чоловік на новий рік
Автор: Лада Короп ;
Жанри: Любовні романи, Сучасний любовний роман, Безкоштовні книги, Короткий любовний роман
Повний текст ·11 стор.

Про книгу

“Чоловік на новий рік” Лади Короп — це захоплююча новорічна історія, що вводить читача у світ любовних пригод, випробувань долі та раптових поворотів. У центрі оповіді — Антоніна, жінка, яка втратила віру в чарівність новорічних свят через болісний досвід у минулому.

Свято, що мало бути часом радості та веселощів, для Антоніни перетворюється на нагадування про зраду коханого чоловіка саме в новорічну ніч. Проте, цього року доля вирішила подарувати їй ще один шанс на щастя. У переддень Нового року вона несподівано зустрічає свого однокласника, з яким ділила лави школи роки тому. Ця зустріч виявляється каталізатором змін у її житті.

Короп майстерно розповідає про переплетення минулого та сучасності, про те, як несподівана зустріч може відродити давно забуті почуття та сподівання. Персонажі, з яскраво описаними характерами та емоціями, занурюють читача у світ надій та розчарувань, кохання та зради.

“Чоловік на новий рік” — це не просто любовний роман, але й історія про самопізнання, про те, як важливо не втрачати надію та відкритість до нових можливостей. Чи зможе Антоніна знову знайти кохання та щастя під час найбільш чарівної ночі року? Ця книга піднімає настрій та наповнює серце святковою атмосферою, роблячи її ідеальним читанням для зимових вечорів.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Чоловік на новий рік» Лада Короп у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Чоловік на новий рік» Лада Короп

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук