«У твоїх очах» Аделіна Янг

«У твоїх очах»  Аделіна Янг
Назва: У твоїх очах
Автор: Аделіна Янг
Рік: 2023

Жанри: Короткий любовний роман, Безкоштовні книги

Читать онлайн

Про книгу

“«У твоїх очах» від неперевершеної Аделіни Янг — це емоційний і глибокий роман, що розкриває перед читачем безмежні вершини та безодні справжнього кохання. Ця книга — про силу почуттів, яка здатна перетворити двох людей, переламати їх характери та змінити їхні долі.

Лідія — сильна, незалежна жінка, яка завжди прагнула долати життєві перепони власними силами. Її життя було добре виважене, поки в її світ не ввірвався Макс — впевнений у собі, харизматичний чоловік, який вміє оточити себе люксом і владою.

Спочатку їхні зустрічі переповнені протистоянням: вони суперечать одне одному в усьому, бо кожен з них виковано власними життєвими переконаннями та досвідом. Але, попри всі несхожості, іскра, що промайнула між ними з першого погляду, не дозволяє їм залишитися байдужими.

Лідія і Макс дізнаються, що за гострими словами та протистоянням ховається глибоке взаємне зрозуміння і справжнє кохання, яке ніщо не здатне знищити. Вони відкривають одне для одного нові горизонти почуттів, навчаються довіряти, розуміти та приймати.

Аделіна Янг неперевершено змальовує складні стосунки двох вільних душ, які знаходять себе серед віх випробувань і турбот. «У твоїх очах» — це не лише роман про кохання, а й історія про силу духу, про те, як можливо знайти щастя навіть тоді, коли здається, що весь світ проти тебе.”

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «У твоїх очах» Аделіна Янг у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «У твоїх очах» Аделіна Янг

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук