«Не дуже владний бос для залізної леді» Анна Шторм

«Не дуже владний бос для залізної леді»  Анна Шторм
Назва: Не дуже владний бос для залізної леді
Автор: Анна Шторм
Рік: 2023

Жанри: Жіночий роман, Безкоштовні книги

Читать онлайн

Про книгу

“«Не дуже владний бос для залізної леді» від талановитої письменниці Анни Шторм — це витончена, емоційна та заворожуюча історія про страсть, взаємні випробування та відкриття, що може приховувати серце.

Максим — відомий директор компанії, але, незважаючи на свій статус, він не такий владний і деспотичний, як можна було б очікувати. Він звик до того, що люди навколо нього завжди готові виконувати його накази, але ось тільки не Валерія. Вона — нова та амбітна співробітниця, що не тільки володіє надзвичайними професійними навичками, але й володіє неймовірною харизмою та відвагою.

Від самого початку між ними виникає напруженість, яка швидко переростає в іскри страсті. Службовий роман, який розгортається між босом та підлеглою, відкриває перед читачем драму відносин, які розвиваються від гострої ненависті до глибокого та щирого кохання.

Але чи зможе Валерія побачити в Максимі не тільки свого боса, але і співчутливого чоловіка? Чи здатен Максим пригнічити своє его та показати їй свою справжню, вразливу сторону?

Анна Шторм майстерно зображає відносини, де пріоритетами є розуміння, взаємоповага та пошук компромісів. Ця книга — справжній дарунок для всіх, хто вірить у те, що справжнє кохання може з’явитися там, де його найменше очікуєш. «Не дуже владний бос для залізної леді» є зворушливим та дотепним оповіданням про те, як дві різні душі можуть знайти спільну мову і об’єднати свої життя.”

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Не дуже владний бос для залізної леді» Анна Шторм у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Не дуже владний бос для залізної леді» Анна Шторм

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук