«Квіти пітьми» Агарон Аппельфельд

«Квіти пітьми» Агарон АппельфельдНазва: Квіти пітьми
Автор: Агарон Аппельфельд
Рік: 2020
Кількість сторінок: 288

Жанри: Сучасна зарубіжна література

Про книгу

«Квіти пітьми» – це захоплюючий роман відомого ізраїльського письменника Агарона Аппельфельда, який розповідає про життя єврейського хлопчика Гуго та української повії Мар’яни в часи Голокосту на теренах Чернівців та їхніх околиць.

Автор змальовує складність життя в умовах нацистської окупації, де кожен крок може призвести до смерті. Незважаючи на це, Гуго та Мар’яна знаходять спільну мову та розуміння одне для одного, намагаючись знайти втіху та підтримку в непростих часах.

Роман пропонує читачеві поринути в глибини людської душі, зрозуміти, що добро та зло часто переплітаються в житті кожної людини, а наші дії можуть мати великий вплив на життя інших. Книга показує, що кохання та вірність можуть допомогти подолати найбільші випробування життя, і ніщо не може зупинити людину, яка має міцний дух і бажання жити.

“Квіти пітьми” – це не тільки історія про Голокост, але й глибокий роздум про людську природу та любов до ближнього. Ця книга не залишить байдужим жодного читача, який шукає зміст у своєму житті і прагне зрозуміти сутність людської душі.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Квіти пітьми» Агарон Аппельфельд

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук