«Якби він був зі мною» Лора Новлін

«Якби він був зі мною» Лора Новлін Назва: Якби він був зі мною
Автор: Лора Новлін
Рік: 2023
ISBN: 9786178280970
Объем: 392 стр.

Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Книги для підлітків, Романтична проза

Про книгу «Якби він був зі мною» Лора Новлін

“Якби він був зі мною” Лори Новлін — це проникливий підлітковий роман про складні відносини, нерозділене кохання та складність вибору в період дорослішання. Головна героїня, Отем, опиняється на роздоріжжі між теперішнім хлопцем Джеймі та старими почуттями до Фінна, який перетворився на найпопулярнішого хлопця в школі.

Книга занурює читача у вир підліткових емоцій, боротьбу між розумом і серцем. Взаємини Отем і Фінна, наповнені нерозумінням та нерозділеним коханням, відображають справжнісінькі виклики першого кохання. Через різні життєві обставини їм доводиться робити важкі рішення, які впливають на їхнє майбутнє.

“Якби він був зі мною” захоплює з перших сторінок, демонструючи складність підліткових відносин і прагнення знайти своє місце у світі. Ця книга — про кохання, дружбу, про те, що іноді треба ризикувати і йти за голосом серця.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Якби він був зі мною» Лора Новлін у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Якби він був зі мною» Лора Новлін

Читати онлайн книгу українською «Якби він був зі мною» Лора Новлін

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук