«Світанок Малібу» Тейлор Дженкінс Рід

«Світанок Малібу» Тейлор Дженкінс РідНазва: Світанок Малібу
Автор: Тейлор Дженкінс Рід
Рік: 2023
ISBN: 978-617-523-045-9
Кількість сторінок: 472
Жанри: Сучасна світова проза, Сучасна зарубіжна література, 18+

Про книгу

«Світанок Малібу» Тейлор Дженкінс Рід — це роман, що занурює читача у світ гламуру, сімейних таємниць та непередбачуваних поворотів долі. Історія розгортається в Малібу 1983 року, де четверо знаменитих братів і сестер Рів готуються до легендарної щорічної вечірки, яка обіцяє стати подією літа.

Головна героїня, Ніна Ріва, є відомою серферкою та моделлю. Вона балансує між славою та особистим життям, намагаючись зберегти власні секрети. Її брати – Джей, зірка серфінгу, та Гуд, талановитий фотограф – також не залишаються без уваги публіки. І їхня молодша сестра Кіт відчуває тиск слави та очікувань, намагаючись знайти своє місце в цьому світі.

Ці двадцять чотири години, від заходу сонця до світанку, стають вирішальними для кожного з персонажів. Сімейні зв’язки, любовні інтриги, невиголошені образи та секрети, які забувати неможливо, переплітаються в одну бурхливу ніч.

«Світанок Малібу» — це роман про те, як минуле формує майбутнє, як рішення, ухвалені в одну мить, можуть змінити все. Тейлор Дженкінс Рід майстерно створює портрет сім’ї, що живе під променями слави, та показує, що навіть у світі гламуру і відомості існують істинні емоції та глибокі почуття.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Світанок Малібу» Тейлор Дженкінс Рід у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Світанок Малібу» Тейлор Дженкінс Рід

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук