«Дім у волошковому морі» Т. Дж. Клюн

«Дім у волошковому морі» Т. Дж. КлюнНазва: Дім у волошковому морі
Автор: Т. Дж. Клюн
Рік: 2023
ISBN: 9786175481479
Кількість сторінок: 400
Жанри: Сучасна світова проза, Сучасна зарубіжна література

Про книгу

«Дім у волошковому морі» Т. Дж. Клюна – це захоплива історія, яка занурює читача в унікальний світ, де звичайні люди та істоти з магічними здібностями співіснують бок о бік. У цьому світі не існує відкритої конфронтації між “магічно здібними” та звичайними людьми, проте повне взаєморозуміння між ними – рідкість. Автор майстерно піднімає тему інтеграції “магічно здібних” у суспільство, ставлячи питання про важливість згоди та взаєморозуміння.

У центрі сюжету – незвичайний притулок, розташований у віддаленому куточку волошкового моря, де живуть особливі діти. Кожна з цих дітей – унікальна, зі своїми талантами та особливостями. Вони вчаться жити у світі, який не завжди готовий їх прийняти такими, як вони є.

Книга вишукано зображує боротьбу за прийняття, самоідентифікацію та пошук власного місця у світі. Вона розкриває думки та емоції героїв, їхні випробування і радощі, створюючи глибокий емоційний резонанс із читачем.

«Дім у волошковому морі» – це не лише захоплююча історія, а й глибока рефлексія про прийняття різноманітності, значення сім’ї та силу співчуття. Ця книга залишає незабутнє враження та вчить, що кожна істота, незалежно від її особливостей, заслуговує на любов та прийняття.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Дім у волошковому морі» Т. Дж. Клюн у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Дім у волошковому морі» Т. Дж. Клюн

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук