«Самсон і Надія» Андрій Курков

«Самсон і Надія» Андрій КурковНазва: Самсон і Надія
Автор: Андрій Курков
Об’єм: 280 стор.
Рік: 2020

Жанри: Історичні детективи
Фрагмент
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «Самсон і Надія» Андрія Куркова – історичний роман, що без прикрас змальовує складну та багато в чому неоднозначну епоху в житті України. Після розпаду Російської імперії на її колишніх теренах розпочались численні війни та повстання, що не оминули й Україну, яку в 1919 році поглинула боротьба різних армій та банд, що намагались здобути якнайбільше серед хаосу, що ніким не контролювався. Тотальне безвладдя та свавільство з боку окупаційних військ та мародерів стане тим фоном, який постійно супроводжуватиме героїв.

Життя Самсона Колечка весною 1919 року змінилось назавжди. Під час нападу козаків на його домівку, батька було вбито, а він сам втратив вухо. Шабля, що забрала життя батька, болісним спогадом нагадувала про себе героєві в подальшому, який хотів знайти справедливості. Ситуація в Києві була жахаючою: численні заворушення та грабування стали буденністю міста. Після окупації міста червоноармійцями, ті почали свавілля, грабуючи та забираючи все, на що вистачало рук. Різні отамани, чи то Зелений, чи Григор’єв лиш погіршили картину.

Збіг неймовірних обставин, зокрема завдяки покійному батькові та його записам, герой потрапляє до київської міліції. Не знаючи нічого, він почав активно поринати в різні справи та розслідування задля того, аби наверстати упущене та знайти правди. Перше, з чого він почав – злочини червоноармійців, які вільно могли робити все, що їм заманеться. Навіть не здогадуючись про те, чим все може закінчитись, герой береться за справу, фінал якої змінить його назавжди.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Самсон і Надія» Андрій Курков у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Самсон і Надія» Андрій Курков

Скачати rtf Скачати fb2 Скачати pdf Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Самсон і Надія» Андрій Курков

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук