«Мокра риба» Фолькер Кучер

«Мокра риба» Фолькер КучерНазва: Мокра риба
Автор: Фолькер Кучер
Рік: 2023
Кількість сторінок: 412

Жанри: Детективи, Історичні детективи, Зарубіжні детективи

Про книгу

“Мокра риба” – захопливий кримінальний роман Фолькера Кучера, який розгортається у Берліні наприкінці двадцятих років минулого століття. Ця історія переносить нас у яскравий атмосферний світ американізованого європейського міста з його нічними клубами, борделів і злочинним світом.

У цьому запаморочливому мегаполісі молодий комісар поліції Гереон Рат розпочинає розслідування жорстокого вбивства. Здавалося б, злочинний квест, де за кожним кутом ховається загадка. Проте, ніхто не очікував, що це розслідування приведе до несподіваних відкриттів, розкриє крихкі зв’язки та таємні секрети.

Золото, зброя, організована злочинність, російські емігранти, службовий роман – усе це змішується у калейдоскопі емоцій і подій, що вводять читача в динамічний і складний сюжет. Згодом сам Гереон Рат опиняється в центрі цієї злочинної павутини і стає підозрюваним у справі. Змушений покладатися на власний розум і наполегливість, він виявляється втягнутим у складну гру, де кожен крок може бути останнім.

Фолькер Кучер майстерно описує атмосферу Берліна, де дивна краса і злочинні страхіття живуть поряд. Його слова надихаються тими часами і надають роману реалістичності та деталізації. Кожен персонаж оживає на сторінках, надаючи книзі багатогранність.

“Мокра риба” не тільки допомагає читачеві насолоджуватися хвилюючими моментами розслідування, але й відкриває вікна в минуле, дозволяючи краще зрозуміти той час і місце. Воно стало бестселером та отримало екранізацію в серіалі “Вавилон-Берлін”, підкреслюючи його популярність та актуальність.

“Мокра риба” – це захоплива мандрівка в світ таємниць, інтриг і несподіваних поворотів. Фолькер Кучер створив захоплюючий роман, що сповнений напруження та неймовірних пригод, які залишають свої сліди у серцях читачів.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Мокра риба» Фолькер Кучер

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук