«Загадка гробниці» Микола Хомич

«Загадка гробниці» Микола ХомичНазва: Загадка гробниці
Автор: Микола Хомич
Рік: 2017
Кількість сторінок: 536

Жанри: Детективи, Історичні детективи

Про книгу

Розгортаючись перед читачами, роман “Загадка гробниці” авторства Миколи Хомича виходить далеко за межі звичайної літературної подорожі. Ця книга пронизана величезним історичним полотном, де час переплітається зі сьогоденням, а доля великих правителів і звичайних людей перетинається в єдиному образі.

Серцем роману є почуття, яке стало головною сполучною ниткою між минулим і сучасністю – любов. Крізь століття вона об’єднує долі Ярослава Мудрого і шведської принцеси Інгігерд, та їхніх нащадків, незалежно від того, де та коли вони жили. Історії цих героїв, їхні вчинки, почуття та рішення назавжди залишають слід у країнах, які вони об’їхали та змінили. Вони ведуть дискусію з минулим і відбиваються у долях сучасних героїв, надихаючи нас замислитися над власною долею та долею світу.

Під час захоплюючої подорожі сторінками цієї книги, читачам надається можливість відчути ритм і мить часу, відчуття вікової мудрості та відвертості. Вони роздумають про власні вчинки, мрії та цілі, а також про вплив їхнього життя на довколишніх. “Загадка гробниці” запрошує кожного читача на глибокий роздум про своє місце у світі, про спадщину, яку ми залишимо, та про те, які вчинки можуть сформувати майбутнє.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Загадка гробниці» Микола Хомич

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук