«Світлина Хресної Матері» Галина Горицька

«Світлина Хресної Матері» Галина ГорицькаНазва: Світлина Хресної Матері
Автор: Галина Горицька
Рік: 2021
ISBN: 978-966-03-9577-0
Объем: 250 стр.

Жанри: Авантюрные детективы, Історичні детективи, Поліцейські детективи, Історичні пригоди
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга “Світлина Хресної Матері” Галини Горицької – це історичний детектив, який веде читача у холодну війну, до світу, де політичні інтриги та таємні місії стали частиною повсякденного життя. Головний герой, молодий Роман Геннадійович, опиняється у епіцентрі глобальної конфронтації між США та Радянським Союзом, коли на підводному човні, вирушаючи до Куби, йому доводиться перевозити атомні бомби.

Роман переплітається з долею іншого ключового персонажа – конструктора ОКБ-586, Леоніда Івановича, який, будучи героєм Другої світової війни, несподівано зустрічає свого батька, довгі роки вважаного мертвим, на концерті в Новосибірську.

Складні відносини між героями, випробування війною та жорстокість режиму, загадки та таємниці минулого – всі ці елементи складають захоплюючу історію, яка відтворює атмосферу того часу. Автор використовує реальні історичні факти, переплітаючи їх з вигаданими елементами, тим самим створюючи напружений сюжет, що захоплює читачів від перших сторінок.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Світлина Хресної Матері» Галина Горицька у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Світлина Хресної Матері» Галина Горицька

Скачати rtf Скачати fb2 Скачати pdf Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Світлина Хресної Матері» Галина Горицька

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук